HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Wazony Goebel

Wyświetlanie 1–24 z 92 wyników

Zdaniem wielu osób prawdziwy dom nie może istnieć bez roślin. Naszym zdaniem coś w tym faktycznie jest! Zarówno kwiaty doniczkowe, jak i cięte wzbogacają aranżację pomieszczenia, dodając mu witalności i delikatności. Jeżeli w Twoim domu kwiaty cięte są częstymi gośćmi, to z pewnością zależy Ci na tym, aby odpowiednio je wyeksponować. W końcu nawet najpiękniejsza wiązanka straci na swoim uroku, jeśli nie będzie zaprezentowana w dobrze dobranym wazonie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wazony ozdobne Goebel – propozycje do stylowych wnętrz.

Goebel – wazony dekoracyjne do stylowych pomieszczeń

Floryści doskonale wiedzą, że dobór odpowiedniego wazonu ma kluczowe znaczenie dla finalnego efektu, jaki będzie wywoływać prezentowana wiązanka. Właśnie dlatego warto mieć w swoim domu przynajmniej dwa rodzaje wazonów – model, który pozwoli Ci wyeksponować pojedynczy kwiat oraz wazon przeznaczony do dużego, rozbudowanego bukietu. W sklepie internetowym Frasco przygotowaliśmy dla Ciebie wazony Goebel. To propozycje wykonane z porcelany lub szkła, wyprodukowane przez jedną z najbardziej znanych i cenionych manufaktur.

Goebel wazony, jakie znajdziesz we Frasco, to naczynia wyprodukowane z wysokiej jakości porcelany. Materiał ten od wieków uznawany jest za najpiękniejszy i najszlachetniejszy rodzaj ceramiki. Dzięki temu Goebel wazony stanowią doskonałą dekorację do domów, w których faktury, materiały i jakość są kluczowymi kryteriami przy aranżacji wnętrz.

Wazony ozdobne Goebel wyeksponują piękno Twoich kwiatów

We Frasco przygotowaliśmy dla Ciebie szereg propozycji wazonów od Goebel. Te cechują się nie tylko wysoką jakością porcelany i precyzją wykonania. Tym, co wyróżnia je już na pierwszy rzut oka, jest warstwa estetyczna. Wyroby Goebel inspirowane są dziełami największych światowych malarzy. Możesz więc liczyć na propozycje takich dzieł jak Claude Monet, Rosina Wachtmeister, czy Alphonse Mucha.

Artyści, których dzieła wpisują się w klasykę malarską to jednak nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. We Frasco znajdziesz również wazony porcelanowe, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnych, awangardowych aranżacjach wnętrz, stanowiąc ciekawą i przyciągającą wzrok gości ozdobę. Zerknij, która z naszych propozycji od Goebel zainteresowała Cię najbardziej. Skomponowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby coś dla siebie mogli znaleźć zarówno wielbiciele klasyki, jak i nowoczesnych rozwiązań wnętrzarskich.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest