Darmowa dostawa od 150 zł

Cukiernice porcelanowe

Filters
Filtry produktów Showing all 21 Produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller
Kategorie produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller

Pokazuje wszystkie 21 produktów

 • Cukiernica 210 ml Marie Luise Streublume Seltmann Weiden
  serwis kawowo-herbaciany Marie Luise Streublume Seltmann Weiden
  Cukiernica 210 ml Marie Luise Streublume Seltmann Weiden , ,
  Cukiernica 210 ml Marie-Luise Streublume marki Seltmann Weiden w delikatnej, kremowej barwie dekorowany wdzięcznymi kwiatkami i owocami.
  132,00 
 • Zestaw kubków Disney z podkładkami i cukiernicą marki Egan
  Zestaw kubków Disney z podkładkami i cukiernicą marki Egan
  Zestaw filiżanek Disney Mickey i Minnie z podkładkami i cukiernicą Egan , , , , , , , , ,
  Zestaw filiżanek Disney do espresso w odcieniach zieleni z myszką Mickey i Minnie to produkt włoskiej marki Egan. Postacie z bajek Disneya zdobią również podkładki stołowe oraz cukiernicę, które znajdują się w zestawie. Ten komplet filiżanek ma dodatkowo tę zaletę, że można je ustawiać jedną na drugiej. Filiżanki Disney są produktem licencjonowanym, dzięki czemu myszka Mickey i Minnie wyglądają identycznie jak ich klasyczne oryginały.
  161,00 
 • Brak w magazynie
  mini kubki do kawy 2 sztuki z tacą i cukiernicą marki Egan
  Nowy produkt
  mini kubki do kawy 2 sztuki z taca i cukiernica egan opakowanie
  197,00 
  Mini kubki do kawy jak emaliowane 80 ml z tacą i cukiernicą Egan , , , , , , , , ,
  Dwa porcelanowe mini kubki do kawy włoskiej marki Egan o pojemności 80 ml wyglądają jak gdyby były emaliowane. Ten uroczy zestaw kubków idealnie nada się na "małą czarną" pitą we dwoje. Dodatkowo w zestawie jest ceramiczna taca i cukiernica, które wspaniale uzupełniają zestaw i czynią go jeszcze bardziej praktycznym. Zarówno ten komplet kubków ja i inne produkty z kolekcji La Casette oddają ducha i atmosferę małych domków, wąskich uliczek i zaułków włoskich miast, miasteczek i wiosek. Idealny pomysł na prezent, szczególnie dla miłośników włoskiej kultury i włoskich klimatów.
  197,00 
  197,00 
 • Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Carrara , ,
  Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Carrara Carrara to porcelanowy serwis stołowy ozdobiony wzorem marmuru Carrara i wykończony ręcznie paskiem farby wzbogaconej złotem. W roku 2017 serwis uzyskał nominację do nagrody German Design Award 2017, a także otrzymał nagrodę w prestiżowym konkursie Reddot Award 2017. Interesują Cię inne elementy kolekcji CARRARA? Skontaktuj się z nami. Czas oczekiwania na dostawę produktów na indywidualne zamówienie od 10 do 30 dni roboczych.
  309,00 
 • cukiernica porcelanowa Vista Alegre Atrapasuenos
  cukiernica porcelanowa Vista Alegre Atrapasuenos
  Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Atrapasuenos , ,
  Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Atrapasuenos Serwis porcelanowy Atrapasuenos, czyli "Łapacz snów" to zarówno serwis obiadowy, jak i serwis kawowy oraz herbaciany. W kolekcji znajdziemy także elementy wystroju wnętrz. Kolekcja Atrapasuenos to efekt współpracy portugalskiej fabryki Vista Alegre i meksykańskiej marki Pineda Covalin.                                  Interesują Cię inne elementy kolekcji ATRAPASUENOS? Skontaktuj się z nami. Czas oczekiwania na dostawę produktów na indywidualne zamówienie od 10 do 30 dni roboczych.
  253,00 
 • cukiernica porcelanowa vista alegre amazonia
  cukiernica porcelanowa vista alegre amazonia
  Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Amazonia , ,
  Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Amazonia Serwis porcelanowy Amazonia to zarówno serwis obiadowy, jak i serwis kawowy oraz herbaciany. W kolekcji znajdziemy także elementy wystroju wnętrz. Kolekcja Amazonia łączy w sobie design i świadomość ekologiczną, a także, po raz pierwszy, porcelanę, kamionkę, szkło i kryształ.                                         Interesują Cię inne elementy kolekcji AMAZONIA? Skontaktuj się z nami. Czas oczekiwania na dostawę produktów na indywidualne zamówienie od 10 do 30 dni roboczych.
  308,00 
 • cukiernica porcelanowa Vista Alegre Utopia
  cukiernica porcelanowa Vista Alegre Utopia
  Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Utopia , ,
  Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Utopia Serwis porcelanowy Utopia marki Vista Alegre  inspirowany japońską tradycją orgiami to wspaniała propozycja na gustowną, codzienną zastawę stołową. Delikatne, płynnie rozchodzące się krzywe przywodzą na myśl marszczenia papieru w składanych figurkach orgiami.                             Interesują Cię inne elementy kolekcji UTOPIA? Skontaktuj się z nami. Czas oczekiwania na dostawę produktów na indywidualne zamówienie od 10 do 30 dni roboczych.
  152,00 
 • Cha cukiernica 210 ml Alessi
  Cha czajnik i dzbanek 900 ml Alessi aranżacja
  Cha cukiernica 210 ml Alessi , ,
  Cha cukiernica 210 ml marki Alessi wraz z mlecznikiem i dzbankiem do parzenia herbaty z tej samej kolekcji, będącym jednocześnie czajnikiem, stanowi bardzo piękny komplet stołowy.
  289,00 
 • cukiernica porcelanowa vista alegre christian lacroix butterfly parade
  vista alegre christian lacroix butterfly parade porcelanowy serwis w motyle
  Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Butterfly Parade , ,
  Serwis porcelanowy Butterfly Parade zaprojektowany przez Christian’a Lacroix przedstawia paradę motyli latających nad porcelaną dając zachwycający trójwymiarowy efekt. Wykończony ręcznie paskiem farby wzbogaconej złotem i platyną. Christian Lacroix to ekskluzywny francuski dom mody, który stawia na przepych, luksus, haute couture – zarówno jeśli chodzi o ubrania, jak i o wnętrza. Fabryka porcelany Vista Alegre, założona w 1824 roku, od zawsze ściśle związana była z historią i życiem kulturalnym Portugalii. Serwisy porcelanowe Vista Alegre znaleźć można w domach znanych osobistości, w pałacach królewskich, a także w niezliczonych ambasadach i instytucjach publicznych. Czas oczekiwania na dostawę od 10 do 30 dni roboczych.                                                 Interesują Cię inne elementy kolekcji Butterfly ParadeSkontaktuj się z nami.
  547,00 
 • cukiernica porcelanowa vista alegre christian lacroix sol y sombra
  vista alegre christian lacroix sol y sombra porcelanowy serwis czarno-biały
  Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Sol y Sombra , ,
  Sol y Sombra to odważny i nowoczesny zestaw obiadowy oraz zestaw kawowy i herbaciany z porcelany, który wygląda jak gdyby został pomalowany akwarelami w nieregularne czarne i białe pasy zaakcentowane złotymi i platynowymi zdobieniami nakładanymi ręcznie. Christian Lacroix to ekskluzywny francuski dom mody, który stawia na przepych, luksus, haute couture – zarówno jeśli chodzi o ubrania, jak i o wnętrza. Fabryka porcelany Vista Alegre, założona w 1824 roku, od zawsze ściśle związana była z historią i życiem kulturalnym Portugalii. Serwisy porcelanowe Vista Alegre znaleźć można w domach znanych osobistości, w pałacach królewskich, a także w niezliczonych ambasadach i instytucjach publicznych. Czas oczekiwania na dostawę od 10 do 30 dni roboczych.                                                 Interesują Cię inne elementy kolekcji Sol y SombraSkontaktuj się z nami.
  543,00 
 • cukiernica porcelanowa vista alegre oskar de la renta coralina
  vista alegre oskar de la renta coralina porcelana stolowa
  Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Coralina , ,
  Coralina, serwis obiadowy, a także serwis kawowy i herbaciany, zaprojektowany przez Oscara de la Renta, króla mody wieczorowej i jedego z najważniejszych amerykańskich projektantów, ozdobiony jest tym samym wzorem, kwiatów wiśni i pigwy, co suknia jego autorstwa, w której Kirsten Dunst pozowała dla wrześniowego wydania magazynu Vogue w 2006r. Fabryka porcelany Vista Alegre, założona w 1824 roku, od zawsze ściśle związana była z historią i życiem kulturalnym Portugalii. Serwisy porcelanowe Vista Alegre znaleźć można w domach znanych osobistości, w pałacach królewskich, a także w niezliczonych ambasadach i instytucjach publicznych. Czas oczekiwania na dostawę od 10 do 30 dni roboczych.                                               Interesują Cię inne elementy kolekcji CoralinaSkontaktuj się z nami.
  368,00 
 • cukiernica porcelanowa vista alegre ornament portugalia
  serwis porcelanowy vista alegre ornament portugalia
  Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Ornament , ,
  Serwis porcelanowy Ornament zainspirowany dekoracjami na sufitach pałacu Vista Alegre zaskakuje swoim wyrafinowaniem oraz subtelnością białego reliefu na białych elementach, łącząc klasyczną architekturę i współczesny design. Autorem zestawu jest francuski projektant Sam Baron, uznany przez Philippe'a Starcka za jednego z najważniejszych projektantów następnej dekady. Fabryka porcelany Vista Alegre, założona w 1824 roku, od zawsze ściśle związana była z historią i życiem kulturalnym Portugalii. Serwisy porcelanowe Vista Alegre znaleźć można w domach znanych osobistości, w pałacach królewskich, a także w niezliczonych ambasadach i instytucjach publicznych. Czas oczekiwania na dostawę od 10 do 30 dni roboczych.                                               Interesują Cię inne elementy kolekcji OrnamentSkontaktuj się z nami.
  262,00 
 • cukiernica porcelanowa Vista Alegre Harvard
  serwis porcelanowy portugalia vista alegre
  Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Harvard , ,
  Serwis porcelanowy Harvard to zarówno zestaw obiadowy, jaki i zestaw kawowy oraz herbaciany o niebanalnym zdobieniu, w ciekawych barwach i współczesnym stylu stanowiący niepowtarzalny przejaw elegancji w przedmiotach codziennego użytku. Wykończony ręcznie paskiem farby wzbogaconej platyną. Fabryka porcelany Vista Alegre, założona w 1824 roku, od zawsze ściśle związana była z historią i życiem kulturalnym Portugalii. Serwisy porcelanowe Vista Alegre znaleźć można w domach znanych osobistości, w pałacach królewskich, a także w niezliczonych ambasadach i instytucjach publicznych. Czas oczekiwania na dostawę od 10 do 30 dni roboczych.                                               Interesują Cię inne elementy kolekcji HarvardSkontaktuj się z nami.
  267,00 
 • cukieranica porcelanowa transatlantica portugalia vista alegre
  serwis porcelanowy transatlantica portugalia vista alegre
  Cukiernica porcelanowa Vista Alegre Transatlantica , ,
  Serwis porcelanowy Transatlantica został stworzona przez współczesnego, brazylijskiego projektant Brunno Jahara dla upamiętnienia Roku Portugalii w Brazylii i roku Brazylii w Portugalii. Porcelanowe filiżanki do kawy, filiżanki do herbaty i inne elementy,  z których składa się serwis obiadowy i deserowy charakteryzują odniesienia do morskich tradycji obu krajów. Wykończony ręcznie paskiem farby wzbogaconej złotem. Fabryka porcelany Vista Alegre, założona w 1824 roku, od zawsze ściśle związana była z historią i życiem kulturalnym Portugalii. Serwisy porcelanowe Vista Alegre znaleźć można w domach znanych osobistości, w pałacach królewskich, a także w niezliczonych ambasadach i instytucjach publicznych. Czas oczekiwania na dostawę od 10 do 30 dni roboczych.                                               Interesują Cię inne elementy kolekcji TransatlanticaSkontaktuj się z nami.
  396,00 
 • Promocja
  miniturowa cukiernica porcelanowa biała Colani
  miniturowa cukiernica porcelanowa biała Colani
  45,00  32,00 
  Miniaturowa cukiernica porcelanowa Colani , , , ,
  Nazwa kolekcji “Ab ovo” pochodzi od łacińskiego "od jajka”"u źródła”. Kubki porcelanowe, filiżanki do kawy i talerzyki deserowe swoim kształtem przypominają ten idealny symbol życia w przyrodzie, jakim jest jajko. 
Serwis porcelanowy “Ab ovo” ucieleśnia wysoki poziom ergonomii estetyki, a ponadto jest po prostu cudownie kolorowy i radosny. Autorem tej niezwykłej kolekcji jest Luigi Colani - niemiecki projektant ponad 5 000 wzorów przemysłowych i zdobywca wielu nagród w swojej dziedzinie. Producent - marka Weimar Porzellan, jedna z najstarszych w Europie, jest gwarancją najwyższej jakości rzemiosła.
  45,00  32,00 
  45,00  32,00 
 • cukiernica porcelanowa Vola Fabelle by Anna Halarewicz
  cukiernica porcelanowa Vola Fabelle by Anna Halarewicz
  Cukiernica porcelanowa Vola Fabelle by Anna Halarewicz , ,
  Niezwykle uroczy i kobiecy serwis kawowy ozdobiony grafikami polskiej malarki i ilustratorki modowej Anny HalarewiczPolska porcelana dekorowana marki VOLA to przedmioty najwyższej jakości o unikalnym na rynku wzornictwie i wyjątkowym charakterze. Filozofia marki zawarta jest w nazwie ‘art of deco’, którą tłumaczymy jako ‘sztuka dekorowania’. VOLA współpracuje tylko z bezpośrednimi producentami z Polski.
  100,00 
 • cukiernica porcelanowa rosenthal sanssouci ramona
  cukiernica porcelanowa rosenthal sanssouci ramona
  Cukiernica porcelanowa Rosenthal Sanssouci Ramona , ,
  Porcelana Rosenthal Sanssouci to jedna z najpopularniejszych i najbardziej klasycznych kolekcji na naszym rynku. Filiżanki do kawy i herbaty, a także serwis obiadowy nie tylko zdobi stoły w wielu domach, ale jest równie chętnie wybierany jako prezent ślubny, czy też prezent pod choinkę. Rosenthal Ramona pięknie zdobiona delikatnymi różyczkami od razu przywodzi na myśl stare, cenne serwisy porcelanowe naszych babć.
  360,00 
 • Brak w magazynie
  Cukiernica Sanssouci Gold Rosenthal
  Cukiernica Sanssouci Gold Rosenthal
  240,00 
  Cukiernica Sanssouci Gold Rosenthal , ,
  Porcelana Rosenthal Sanssouci to jedna z najpopularniejszych i najbardziej klasycznych kolekcji na naszym rynku. Filiżanki do kawy i herbaty, a także serwis obiadowy nie tylko zdobi stoły w wielu domach, ale jest równie chętnie wybierany jako prezent ślubny, czy też prezent pod choinkę. Bez względu na okazję, czy okoliczności porcelana Rosenthal to klasyka w najlepszym wydaniu.
  240,00 
  240,00 
 • cukiernica porcelanowa rosenthal maria róża
  cukiernica porcelanowa rosenthal maria róża
  Cukiernica porcelanowa dla 6 osób Rosenthal Maria Róża ,
  Porcelana Rosenthal Biała Maria jest z nami już od ponad 100 lat! Filiżanki do kawy i herbaty, a także serwis obiadowy nie tylko zdobi stoły w wielu domach, ale jest równie chętnie wybierany jako prezent ślubny, czy też prezent pod choinkę. Maria Róża jest jedną z nowszych wersji klasycznej zastawy i ma równie wielu zwolenników.
  250,00 
 • Brak w magazynie
  Cukiernica dla 2 osób Biała Maria Rosenthal
  Cukiernica dla 2 osób Biała Maria Rosenthal
  160,00 
  Cukiernica dla 2 osób Biała Maria Rosenthal ,
  Porcelana Rosenthal Biała Maria jest z nami już od ponad 100 lat! Filiżanki do kawy i herbaty, a także serwis obiadowy nie tylko zdobi stoły w wielu domach, ale jest równie chętnie wybierany jako prezent ślubny, czy też prezent pod choinkę. Bez względu na okazję, czy okoliczności porcelana Rosenthal to klasyka w najlepszym wydaniu.
  160,00 
  160,00 
 • cukiernica porcelanowa dla 6 osób Rosenthal Biała Maria
  cukiernica porcelanowa dla 6 osób Rosenthal Biała Maria
  Cukiernica dla 6 osób Biała Maria Rosenthal ,
  Porcelana Rosenthal Biała Maria jest z nami już od ponad 100 lat! Filiżanki do kawy i herbaty, a także serwis obiadowy nie tylko zdobi stoły w wielu domach, ale jest równie chętnie wybierany jako prezent ślubny, czy też prezent pod choinkę. Bez względu na okazję, czy okoliczności porcelana Rosenthal to klasyka w najlepszym wydaniu.
  215,00 

Uwielbiasz przyjmować gości na herbatę w elegancki i wyrafinowany sposób? Kiedy ktoś przychodzi do Ciebie po raz pierwszy, zwraca uwagę na każdy szczegół, wyrabiając sobie pierwsze i często najważniejsze wrażenie. Właśnie dlatego powitanie każdego w odpowiedni sposób podczas podania ulubionej kawy, czy herbaty, jest takie ważne. Cukierniczki porcelanowe, które znajdziesz w ofercie sklepu Frasco, to wyroby porcelanowe najwyższej klasy. Znajdziesz u nas propozycje ekskluzywnych i rozpoznawalnych na całym świecie marek oraz dzieła wybitnych artystów i projektantów.

Cukiernice z porcelany – eleganckie i ponadczasowe

Jeśli chodzi o cukiernice – porcelana jest najczęściej spotykanym materiałem wykonania. Nas to zresztą nie dziwi. Wysokiej klasy porcelana posiada szczególnie atrakcyjny design, który widać gołym okiem. Właśnie dlatego wybierając cukierniczkę do swojego zestawu powitalnego dla gości, powinieneś zdecydować się na jedną z przygotowanych przez nas propozycji. To dzieła pochodzące od takich marek jak Seltmann Weiden, Alessi, czy Vista Alegre. Oczywiście rozpoznawalnych producentów w naszej ofercie jest dużo więcej. Możesz więc liczyć na zróżnicowane porcelanowe cukiernice, zarówno pod względem designu, rozmiarów, jak i sposobu użytkowania.

Cukiernice porcelanowe mogą posiadać zróżnicowane kształty i pojemności. W naszej ofercie znajdziesz zarówno propozycje o delikatnym, stonowanym i prostym designie, które będą świetnym uzupełnieniem zastawy z czystej, białej porcelany, jak i modele bogato zdobione, z uszkami po bokach naczynia. W przypadku cukiernicy ważny jest również sposób podnoszenia wieczka – tu również możesz liczyć na wachlarz propozycji. Wszystko po to, abyś mógł znaleźć u nas porcelanową cukiernicę do swojego wymarzonego zestawu kawowego.

Cukiernice porcelanowe pełne designu

W sklepie Frasco skomponowaliśmy naszą ofertę tak, aby każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Możesz więc liczyć na to, że produkty od Frasco zaskoczą Cię pod względem różnorodności. Mamy szereg propozycji dla wielbicieli retro designu, przywołującego wspomnienia z dzieciństwa. Przykładem mogą być tutaj cukiernice z kolekcji Ramona, czy Maria Różna od Rosenthal.

Osobom poszukującym klasycznej, porcelanowej bieli, polecamy cukiernice, jakie przygotowała marka Vista Alegre w kolekcji Ornament. Dla wielbicieli nieco bardziej wzorzystych naczyń przygotowaliśmy cukiernice porcelanowe marki Vista Alegre z kolekcji Harvard, czy kolekcji Sol y Sombra.

Warto w tym miejscu również wspomnieć, że każda z przygotowanych przez nas propozycji doskonale będzie prezentowała się samodzielnie, ale także w zestawie z innymi naczyniami z zastawy porcelanowej producenta. Szeroka oferta sklepu Frasco pozwala Ci skompletować swój wymarzony porcelanowy zestaw, korzystając z naczyń wchodzących w skład danej kolekcji. Nic nie zabrania Ci jednak eksperymentować – u nas możesz stworzyć własny komplet naczyń, złożony z produktów porcelanowych różnych marek. W końcu schematy są po to, aby je łamać!

Zerknij do oferty Frasco. Każdy może u nas znaleźć porcelanową cukiernicę do swojego wymarzonego domu, która będzie robiła ogromne wrażenie na odwiedzających Cię gościach. Nasze propozycje to doskonałe połączenie funkcjonalności z niebanalnym designem. Przekonaj się o tym sam i przejrzyj przygotowane przez nas cukiernice z porcelany!

Cukierniczki porcelanowe – doskonale na prezent!

Jeśli planujesz zrobić upominek bliskiej Ci osobie, ale nie masz żadnego pomysłu, to nasze porcelanowe cukiernice z pewnością mogą przypaść Ci do gustu. Doskonale sprawdzają się w formie eleganckiego upominku – są piękne i praktyczne. Uosabiają więc wszystkie cechy, jakie powinien posiadać dobrze dobrany prezent. Zerknij, która z naszych cukiernic spodobała Ci się najbardziej!