HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Pojemniki na leki Goebel

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pojemnik na tabletki to przedmiot codziennego użytku, który w swoim domu ma niemalże każdy. Jednak nawet tego typu drobiazg może zostać zaprojektowany w taki sposób, aby zachwycał pięknem i estetyką. Udowodniła to marka Goebel, tworząc modele z pięknymi, dekoracyjnymi powierzchniami. Wykonane z metalu mogą posłużyć świeżym i pięknym wyglądem przez wiele lat codziennego użytkowania.

Pojemniki na leki Goebel, które zachwycają pięknem

Szukasz niewielkiego pojemniczka do przechowywania leków lub suplementów diety? W takim razie propozycje marki Goebel z pewnością powinny zwrócić Twoją uwagę. W naszej ofercie znajdziesz m.in. modele należące do kolekcji Artis Orbis, w której marka zdobi przedmioty codziennego użytku dziełami wybitnych artystów. Dzięki temu możemy każdego dnia obcować z pięknem i klasyką malarstwa.

W sklepie Frasco znajdziesz pojemniki na leki Goebel udekorowane m.in. obrazami takich malarzy jak Gustav Klimt, Claude Monet, czy Jan Davidsz de Heem. Piękne, kolorowe zdobienia na pewno spodobają się każdej artystycznej duszy i staną się pretekstem do niejednej rozmowy o sztuce.

Pojemniki na tabletki od Goebel doskonałe do damskiej torebki

Co wyróżnia przygotowane przez nas propozycje? Oprócz oryginalnego designu warto zwrócić również uwagę na kompaktowość naszych produktów. Niewielkie rozmiary sprawiają, że pudełeczko z powodzeniem zmieści się w każdej damskiej torebce, czy kosmetyczce. Wyposażone w trzy przegródki pozwala na przechowywanie aż trzech porcji tabletek. To praktyczność, na którą warto postawić.

 

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest