HUSKY Filter

Marka produktu

Kolekcje specjalne

Materiał

Tace Goebel

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Taca to prawdziwy niezbędnik każdej dobrze zorganizowanej kuchni. Nikt nie powiedział jednak, że nie może ona pełnić również funkcji ozdobnej! Przykładem mogą być chociażby produkty od marki Goebel, które dla Ciebie przygotowaliśmy. U nas możesz liczyć na modele z włókna bambusowego, a także wytrzymałego tworzywa sztucznego. Marka z ponad stuletnim doświadczeniem w tworzeniu funkcjonalnych i efektownych naczyń udowadnia, że nawet tak niepozorne narzędzie kuchenne, jak taca, może mieć zachwycający design. Zresztą przekonaj się sam!

Efektowne tace Goebel do Twojej wymarzonej kuchni 

We Frasco jesteśmy przygotowani na różnorodne gusta naszych Klientów. Podobnie jak marka Goebel, której produkty możesz dzisiaj oglądać w naszym sklepie. Modele tac z kolekcji Artis Orbis z pewnością przypadną do gustu każdemu miłośnikowi sztuki. Znajdziesz u nas tace od Goebel przyozdobione m.in. motywami z obrazów takich malarzy jak Vincent van Gogh, czy Gustav Klimt. 

Wyobrażasz sobie to nastrojowe śniadanie, podane na stylowej tacy z motywem Almond Tree? Naszym zdaniem to idealne rozpoczęcie każdego dnia! A to oczywiście nie wszystkie motywy, jakie spotkasz na tacach tej marki.

Tace od Goebel – praktyczni pomocnicy do każdego domu

W naszym sklepie znajdziesz m.in. tace Goebel wykonane z włókna bambusowego. To materiał, który święci dzisiaj prawdziwe triumfy na rynku gastronomicznym. Dzięki właściwościom antybakteryjnym i niskiej wchłanialności wody, modele przygotowane przez tego producenta mogą z powodzeniem posłużyć Ci przez wiele lat intensywnego użytkowania.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest