HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Zegary Goebel

Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Zegary od lat towarzyszą nam we wnętrzach jako praktyczne i efektowne elementy uzupełniające wystrój. Dodają pomieszczeniom klasy i elegancji, a ich użytkowa funkcja sprawia, że mimo upływu lat są szczególnie pożądanymi dekoracjami salonów, gabinetów i korytarzy. Jeśli poszukujesz zegarów wyróżniających się ciekawym designem, propozycje z oferty Frasco na pewno powinny Cię zainteresować.

Zegary Goebel to wyjątkowe dekoracje wnętrz

Marka Goebel znana jest dzisiaj na całym świecie jako producent porcelany i szkła najwyższej jakości. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych kolekcji jest Artis Orbis, która pozwala każdego dnia cieszyć się reprodukcjami obrazów wybitnych światowych artystów, naniesionych na przedmioty codziennego użytku.

W naszym sklepie znajdziesz zegary marki Goebel wykonane ze szkła i porcelany, które udekorowane zostały motywami z dzieł Vincenta van Gogha, Gustava Klimta, czy Alfonsa Muchy. Nasz sklep przygotował zegary dekoracyjne Goebel zarówno dla miłośników klasyki sztuki, jak i abstrakcji. Tu na szczególną uwagę zasługują modele z motywami prac takich malarzy jak Wassily Kandinsky. A to oczywiście nie wszystkie propozycje, jakie umieściliśmy w naszej ofercie.

Zegary dekoracyjne Goebel – szeroki wybór propozycji

W naszym sklepie znajdziesz zarówno modele wiszące (które doskonale przyozdobią stylowy salon lub jadalnię), jak i stojące. Te drugie świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie wystroju prywatnego gabinetu, czy biura. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że niektóre zegary Goebel zostały przyozdobione prawdziwym złotem, aby jeszcze bardziej podbić efektowność i elegancję zegarowej tarczy.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest