HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Christian Lacroix

Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Poszukujesz wyjątkowego zestawu porcelanowego do swojego domu? Chcesz, aby podawane przez Ciebie dania gwarantowały Twoim gościom jeszcze lepsze doznania smakowe? Każdy z nas doskonale wie, że „jemy oczami”. To, w jaki sposób zostanie zaprezentowany posiłek, ma ogromne znaczenie. Chodzi tu jednak nie tylko o samą kompozycję, ale również dobór odpowiedniego naczynia. W naszej ofercie znajdziesz propozycje elementów, z których stworzysz unikalny serwis obiadowy, deserowy i kawowy.

Vista Alegre – Christian Lacroix: połączyła ich miłość do porcelany

Christian Lacroix to ekskluzywny, francuski dom mody, który stawia na przepych, luksus, ekstrawagancję i haute couture. Projektuje zarówno ubrania, jak i elementy dekoracyjne do wnętrz. Dzieła projektanta pełne są intensywnych, nasyconych kolorów i bogatego zdobnictwa. Stanowią doskonały kontrast dla współczesnej minimalistycznej formy. W swoich pracach projektant uwielbia zawierać również motywy zwierzęce i florystyczne.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz coś wyjątkowego. Współpraca Vista Alegre – Christian Lacroix powstała z miłości do porcelany. Pasja połączyła te dwie marki premium o światowej renomie – dzięki temu każdy z nas może dzisiaj cieszyć się owocem ich pracy, kolekcjami porcelany o wyjątkowym designie. W naszym sklepie znajdziesz m.in. produkty z kolekcji Butterfly Parade oraz Sol y Sombra.

Kolekcje te różnią się od siebie charakterem zdobnictwem. Wszechstronny projektant sprawił, że każdy może znaleźć w jego wzornictwie coś dla siebie. Zerknij do naszej oferty i przekonaj się sam, które z motywów bardziej trafiają w Twój gust: biała porcelana zdobiona subtelnymi motylami, dającymi trójwymiarowy efekt, czy zestaw przywodzący na myśl malowanie akwarelami w nieregularne czarne i białe pasy ze złotymi akcentami.

Christian Lacroix – Vista Alegre dla wielbicieli odważnego wzornictwa

Mnogość produktów, jakie znajdziesz na stronie internetowej naszego sklepu, sprawia, że każdy może stworzyć z nich zestaw porcelanowy do swojego wymarzonego domu. Odważne wzornictwo biało-czarnych pasów ze złotymi i platynowymi zdobieniami, nakładanymi ręcznie, sprawdzi się w wystroju o odważnym i nowoczesnym charakterze. Miłośnikom klasyki polecamy z kolei wdzięczne i delikatne zdobnictwo kolekcji Butterfly Parade. To naczynia o łagodnych liniach i subtelnej, kobiecej formie.

W naszym sklepie możesz liczyć na różnorodne porcelanowe wyroby, które pomogą Ci stworzyć swój wymarzony zestaw obiadowy, deserowy i kawowy. Oferujemy nie tylko talerze, miski i filiżanki, ale także cukiernice, efektowne dzbanki, czy mleczniki. Postaw na serwis wyróżniający się odwagą i oryginalnością. Wybierz połączenie Christian Lacroix – Vista Alegre!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest