NIESPODZIANKI Z OKAZJI DNIA MATKI I DNIA OJCA OD 18 DO 27 MAJA 2024 - SPRAWDŹCIE ZAKŁADKĘ PROMOCJE!

HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Parasole damskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Wychodząc z domu, każda kobieta chce, aby jej stylizacja była dopięta na ostatni guzik. Piękne, eleganckie szpilki, stylowy płaszcz, subtelnie zaczesane włosy i makijaż – kulminacja kobiecego szyku i klasy. Co jednak jeśli złapie Cię deszcz? Wiele kobiet nie jest na to niestety przygotowanych. A szkoda! W końcu do dyspozycji masz parasolki damskie składane od Frasco. W naszym sklepie znajdziesz szereg propozycji, które nie pozwolą Ci zmoknąć nawet w najbardziej deszczowe dni w roku! Sprawdź, który z naszych modeli najbardziej wpadnie Ci w oko.

Parasole damskie markowe – postaw na eleganckie akcesoria

Damskie parasole są często niedocenianymi akcesoriami. Oczywiście, dopóki nie trzeba ich użyć! Deszcz potrafi nas zaskoczyć każdego dnia, o każdej porze. Warto być na to przygotowaną. Właśnie dlatego w naszym sklepie znajdziesz wachlarz możliwości przy doborze parasolek damskich. Musimy Ci również od razu powiedzieć, że przygotowane przez nas modele pochodzą od uznanych producentów. Przykładem mogą być damskie parasole od marki Goebel.

Choć Goebel Porzellan specjalizuje się w produkcji wyrobów porcelanowych i szklanych, marka nawiązuje również współpracę z licznymi projektantami i artystami. Owocem takiej współpracy są właśnie składane damskie parasole, które wyróżniają się jakością zarówno jeśli chodzi o projekt, wykonanie, jak i samo wzornictwo.

Wybierając produkty od Frasco, gwarantujemy Ci, że nie przejdziesz niezauważona. W naszym sklepie znajdziesz parasole markowe damskie, które wyróżniają się trwałością i zaskakującym projektem. Nie tylko świetnie sprawdzają się przy każdej stylizacji, ale również zaskakują formą. Dzięki temu, że są składane odwrotnie niż klasyczne damskie parasole, mogą po złożeniu stać w pozycji pionowej, aż do wyschnięcia.

Parasole damskie składane – doskonałe dopełnienie stylizacji

W naszym sklepie doskonale wiemy, że elegancką kobietą się nie bywa… Elegancką kobietą się jest – i to niezależnie od dnia, godziny, czy pogody. Właśnie dlatego przejrzyj przygotowane przez nas parasolki damskie składane i znajdź model, który będziesz mogła mieć zawsze ze sobą. Przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje markowe, tworzone we współpracy ze znanymi projektantami i artystami, takimi jak Maja Prinzessin Von Hohenzollern czy Romero Britto.

Propozycje od Goebel to praktyczne, a przy tym bez wątpienia wyrafinowane pod względem artystycznym produkty codziennego użytku. We Frasco uwielbiamy akcesoria inspirowane dziełami wielkich artystów – to cenne źródło inspiracji i stylu, które możesz teraz wszędzie zabrać ze sobą. Eleganckie propozycje parasoli czekają: modele automatyczne, składane oraz odwrócone dwustronne. Znajdź wśród nich swojego faworyta!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest