HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Tamara De Lempicka

Wyświetlanie jednego wyniku

Czy mamy tutaj wielbicieli stylu art déco? Jeśli uwielbiasz unikalny charakter wnętrz, pełen elegancji połączonej z nutą ekstrawagancji, to z pewnością zależy Ci na dobraniu dekoracji i wyposażenia wnętrza, które będą zgodne z zamysłem tego stylu. Przedstawiamy Ci w takim razie Tamarę de Lempicką – to malarka polskiego pochodzenia, znana również jako Tamara Łempicka. Urodzona w 1898 roku w Warszawie, tworzyła przepiękne obrazy, które doskonale oddają klimat art  déco i szalonych lat 20. Zerknij do naszej oferty, a znajdziesz porcelanę inspirowaną jej twórczością.

Goebel Lempicka – porcelana w stylu art déco

Marka Goebel to największy producent artykułów upominkowych i jednocześnie wybitny na skalę międzynarodową producent porcelany i szkła. Swoją renomę zawdzięcza m.in. 150 latom doświadczenia, podczas których marka stworzyła liczne kolekcje serwisów porcelanowych, rzeźb i akcesoriów codziennego użytku. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych kolekcji marki jest Artis Orbis – wyroby inspirowane absolutną klasyką malarstwa XIX i XX wieku.

W ramach kolekcji można znaleźć szereg wyrobów porcelanowych, szklanych, a także typowo użytkowych, które ozdobione zostały obrazami światowej klasy malarzy. Wszystko po to, abyśmy mogli codziennie obcować ze sztuką, czerpać z niej radość i inspiracje. W kolekcji nie mogło również zabraknąć obrazów naszej dzisiejszej bohaterki! Goebel – Lempicka to połączenie, które zrodziło naprawdę piękne owoce.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. eleganckie kubki i filiżanki ze spodkami, które pozwolą Ci zwielokrotnić przyjemność płynącą z popołudniowej kawy, czy herbaty. Doskonale wyprofilowana porcelana Bone China to najlepszy przykład sztuki użytkowej. Teraz możesz się nią cieszyć każdego dnia podczas wypoczynku przy ulubionym naparze! Warto również podkreślić, że Produkty Goebel Lempicka doskonale nadają się na prezent dla każdego miłośnika art  déco.

Zachwycająca porcelana od Goebel z obrazami Tamary Lempickiej

Produkty z kolekcji Artis Orbis inspirowane malarstwem Tamary Lempickiej powinny z pewnością przypaść do gustu każdemu wielbicielowi stylu vintage, nawiązującego do lat 20. XX wieku. Charakterystyczne, geometryczne linie, nawiązanie do miasta i pędu, prosta, choć wyróżniająca się kolorystyka, a w tym wszystkim subtelne kobiece postacie – to właśnie kwintesencja obrazów malarki. Zerknij do naszej oferty i zerknij, które z nich najbardziej przypadną Ci do gustu. Daj znać, która z propozycji Goebel Lempicka urzekła Cię najbardziej!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest