NIESPODZIANKI Z OKAZJI DNIA MATKI I DNIA OJCA OD 18 DO 27 MAJA 2024 - SPRAWDŹCIE ZAKŁADKĘ PROMOCJE!

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Materiał

Filiżanki porcelanowe

Wyświetlanie 1–24 z 243 wyników

Stylistyka filiżanek, która nie ma sobie równych

Picie kawy to dla wielu z nas nie tylko spożycie substancji, która znakomicie pobudza do efektywnego działania podczas wymagającego dnia. Od dawna spożywanie tego trunku to pewnego rodzaju ceremonia, której tak chętnie oddajemy się podczas spotkań z rodziną, czy też osobami, na których nam zależy.

To, w jakiej formie uraczymy naszych gości, w bezpośredni sposób świadczy o nas samych oraz o tym, jak ważne w naszym życiu są te osoby. Jest to także okazja do zaprezentowania wyszukanego gustu. Jak się okazuje, porcelanowe filiżanki do kawy nie muszą być tylko w jednolitym, białym kolorze.

Niesłychanie bogata oferta kolorystyczna i wzornicza sprawia, że z łatwością możemy dobrać taki egzemplarz, który wpisze się w nasze estetyczne oczekiwania. Czy gdzieś w Tobie tli się iskierka artysty? A może całe Twoje mieszkanie udekorowane jest z impresjonistyczną, secesyjną lub pop-artową nutą?

To doskonale, gdyż eleganckie filiżanki porcelanowe do kawy, zdobione reprodukcjami Moneta, Klimta, czy też Romero Britto, w sam raz wpiszą się w każdy z tych stylów. Produkty wykonane z największą starannością urzekną niejednego smakosza kawy, który każdego dnia będzie wyczekiwał tego wyjątkowego momentu.

Dopasuj wyjątkowe filiżanki porcelanowe do swojego wnętrza

Filiżanki na Twojej ławie także mogą być dziełami sztuki. Wyjątkowo podkreślą kolorystykę Twojego wnętrza lub w kontrastujący sposób staną się punktem przyciągającym uwagę podczas spotkań towarzyskich. Wzory, które możesz znaleźć w naszej wyjątkowo pokaźnej ofercie, zahaczają o najrozmaitsze style inspirowane zróżnicowanymi kierunkami sztuki.

Dbałość o detale to cecha wyróżniająca nasze produkty, spośród innych filiżanek porcelanowych. Jeśli jesteś, dla przykładu, miłośnikiem kotów lub innych zwierząt, z pewnością Rosina Wachtmeister lub Peter Schnellhardt staną się Twoimi ulubionymi artystami. Wspaniałe grafiki tychże czworonogów urzekają stylem, jak również samym motywem przewodnim.

Porcelana naszych filiżanek sprawdzona od wieków

Materiały użyte do produkcji są najwyższej jakości, co doceniło już wielu klientów. Bone china to materiał, który odniósł sukces już w 1789 roku. Dziś stał się wiodącym materiałem dla wielu producentów, na przykład dla fabryki Goebel. Niemniej jednak porcelana twarda niezmiennie pozostaje oczywistym wyborem dla wielu innych europejskich fabryk, takich jak chociażby Vista Alegre.

Filiżanki porcelanowe do herbaty to nie tylko wyszukane wzornictwo, ale także rozwiązania użytkowe. Wygodne uszka, praktyczne pojemności sprawią, że herbata będzie nam smakować jak nigdy dotąd. Nasze filiżanki to nie tylko produkt użytkowy, to także artyści, dzięki którym odrobina sztuki, może być tak blisko nas.

Z pewnością każdy znajdzie wyjątkowe filiżanki, których ponadczasowy design, oczaruje każdego, kto skosztuje z nich pysznej kawy lub herbaty.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest