HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Morphy Richards

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

W naszym sklepie jesteśmy wielkimi wielbicielami marek, które działają prężnie od dziesiątek lat, stawiając na rozwój i wprowadzając do swoich produktów kolejne, ciekawe rozwiązania technologiczne. Przykładem takiej marki może być właśnie Morphy Richards – producent małego AGD, które od lat spotykane jest w domach na całym świecie. Nie mogło zabraknąć ich produktów również u nas! Zerknij na przygotowane przez nas propozycje sprzętów do domu, zachowanych w klasycznej, eleganckiej stylistyce.

Czajniki elektryczne Morphy Richards – niezbędnik każdej eleganckiej kuchni

Nie ulega wątpliwości, że stylowa i elegancka kuchnia to nie tylko dobrze zorganizowany układ mebli, dekoracyjne blaty, czy wysokiej jakości porcelana. O piękno i wystrój pomieszczenia można zadbać również z pomocą sprzętu, takiego jak czajnik, czy toster. Z tego małego AGD korzystamy w końcu codziennie – przechowywane na blacie, powinno stanowić doskonałe uzupełnienie stylowego i pełnego rodzinnej atmosfery wnętrza.

Do takich samych wniosków doszli założyciele marki Morphy Richards, którzy postanowili połączyć  praktyczne zastosowanie małych urządzeń gospodarstwa domowego z eleganckim designem i niebanalną estetyką. Firma zajmuje się bowiem produkcją nieprzerwanie od 1936 roku, stawiając na jakość, innowacyjność oraz praktyczność swoich urządzeń. Nie ma więc nic dziwnego, że w Wielkiej Brytanii aż 90% mieszkańców posiada w swoim domu chociaż jeden sprzęt od tego producenta. Znając jakość, jaką posiadają klasyczne czajniki Morphy Richards oraz ich tostery, koniecznie chcieliśmy je dodać również do oferty naszego sklepu.

Tostery Morphy Richards to połączenie eleganckiego wyglądu z najwyższą jakością sprzętu

Jeśli poszukujesz do swojego domu drobnego AGD, które będzie nie tylko pełniło swoją praktyczną funkcję, ale również wzbogaci wystrój pomieszczenia i posłuży Ci wiernie przez lata, to produkty tej marki z pewnością powinny Cię zainteresować. Tostery Morphy Richards są doskonałym przykładem niezawodności – wykonane ze stali nierdzewnej, cechują się wyjątkową trwałością na tle popularnych dzisiaj sprzętów użytku domowego. W końcu niemalże stuletnie doświadczenie w produkcji AGD i popularność marki na świecie mówią same za siebie!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest