HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Kryształ i szkło

Wyświetlanie 1–24 z 80 wyników

Produkty z kryształu i szkła, które znajdziesz w ofercie sklepu Frasco to prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Są one owocem współpracy fabryki porcelany Vista Alegre oraz Grupy Atlantis, które po połączeniu w 2001 roku stały się największym portugalskim producentem porcelany, szkła i kryształów.

Wyroby marki można znaleźć dzisiaj w domach znanych osobistości, pałacach królewskich, i niezliczonych ambasadach. Również właściciele domów prywatnych coraz częściej sięgają po wyroby z kryształu i szkła produkowane przez markę, ponieważ przedmioty, jakie oferuje producent, zachwycają designem, jakością i estetycznymi, dopracowanymi detalami.

Vista Alegre – Atlantis to współpraca, której owoce zachwycają designem

Fabryka porcelany Vista Alegre została założona w 1824 roku w regionie Aveiro w Portugalii przez młodego wizjonera José Ferreira Pinto Basto. Dzięki silnym więziom, związanym z życiem kulturalnym i historią kraju, fabryka zyskała wyjątkową sławę na skali międzynarodowej. Popularność marki nie maleje również dzisiaj, ponieważ wykorzystuje ona innowacyjne i kreatywne podejście do łączenia wiedzy technicznej z walorami artystycznymi.

Prawie 200-letnie doświadczenie w produkcji unikalnych wyrobów oraz nawiązanie współpracy z grupą Atlantis sprawiło, że produkty marki cieszą się dzisiaj niebywałym zainteresowaniem. Również w naszej ofercie możesz zobaczyć owoce współpracy Vista Alegre – Atlantis. To przedmioty ze szkła oraz kryształu, które doskonale sprawdzają się jako element zastawy stołowej oraz elegancka dekoracja użytkowa.

Prawdziwym dziełem sztuki są produkowane przez markę karafki – w ofercie Frasco znajdziesz dedykowane do whisky modele, które wyróżniają się klasycznym i ponadczasowym wzornictwem. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj również materiał wykonania: kryształ o zawartości 30% ołowiu gwarantuje prawdziwy blask i mieniącą się fakturę, która przyciągnie wzrok niejednego odwiedzającego Cię gościa.

Kryształ i szkło zachwycające designem

Produkty, jakie stworzyło połączenie Vista Alegre – Atlantis stanowią doskonałe uzupełnienie każdej efektownej zastawy. Ich niespotykana, mieniąca się powierzchnia i oryginalna faktura zapadają w pamięć i potęgują przyjemność użytkowania. Przykładem mogą być chociażby kieliszki do wody, które swoją powierzchnią przypominają fasadę zabytkowej kamienicy Casa dos Bicos w Lizbonie.

Jeśli poszukujesz niebanalnego prezentu dla miłośników Portugalii, to przygotowane przez nas produkty będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Zerknij do naszej oferty i przekonaj się sam, że kryształ i szkło mogą stanowić wyjątkową sztukę użytkową do każdego domu.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest