NIESPODZIANKI Z OKAZJI DNIA MATKI I DNIA OJCA OD 18 DO 27 MAJA 2024 - SPRAWDŹCIE ZAKŁADKĘ PROMOCJE!

HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Pojemniki na leki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Współcześni projektanci i designerzy już nie raz pokazali, że każdy otaczający nas przedmiot może stać się wyjątkową sztuką użytkową. Doskonałym tego przykładem mogą być właśnie pojemniki na lekarstwa. Z pozoru niewielkie pudełeczka, które ma w swoim domu każdy. A jednak… W ofercie sklepu Frasco znajdziesz produkty, które zaskakują i na tym polu. Zerknij na przygotowane przez nas propozycje – na pewno niejedna z nich doskonale sprawdzi się w roli eleganckiego upominku.

Pojemniki na leki przykładem sztuki użytkowej

Każdy z nas uwielbia otaczać się tym, co piękne – nie ma więc nic dziwnego w tym, że nawet niewielki gadżet, jakim jest pojemnik na tabletki, może prezentować się ciekawie i elegancko. Dokładnie z takiego samego założenia wyszła m.in. marka Goebel, której szereg wyrobów znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Światowej sławy producent porcelany i szkła miał jeden cel: sprawić, abyśmy mogli codziennie obcować z pięknem i przesłaniem, jakie niesie klasyka malarstwa. Właśnie dlatego pojemniki na leki, które oferujemy we Frasco, zostały przyozdobione motywami dzieł najznamienitszych artystów, takich jak Claude Monet, Gustav Klimt, czy współczesna ilustratorka Trish Biddle. Sięgając teraz do swojej torebki po porcję witamin, czy leków, każdy może cieszyć się pięknem nawet tak drobnego przedmiotu, jak pojemnik na leki.

Pojemnik na tabletki – doskonały na prezent

Pojemniki na lekarstwa są akcesoriami niezwykle przydatnymi. Pozwalają dobrze dozować i wyznaczać dawki leków, niwelując ryzyko pomylenia porcji. Z tego względu każda osoba zażywająca lekarstwa powinna mieć je w swoim domu. Jeśli poszukujesz produktu doskonałego na prezent dla bliskiej Ci, starszej osoby, to taka propozycja z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę.

Decydując się na tego typu upominek, nie warto jednak zapominać o walorach wizualnych! W końcu nawet niewielkie pudełeczko może przyprawić nas o porcję uśmiechu, jeśli będzie prezentowało się stylowo i elegancko. Propozycje z naszej oferty wykonane są z metalu, dzięki czemu wyglądają subtelnie i intrygująco, co sprawia, że świetnie komponują się z każdą kobiecą torebką.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest