NIESPODZIANKI Z OKAZJI DNIA MATKI I DNIA OJCA OD 18 DO 27 MAJA 2024 - SPRAWDŹCIE ZAKŁADKĘ PROMOCJE!

HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

James Rizzi

Wyświetlanie 1–24 z 83 wyników

James Rizzi to z pewnością jeden z najbardziej rozpoznawalnych, współczesnych artystów. Malarz, rzeźbiarz i projektant, urodzony w dzielnicy Brooklyn w Nowym Jorku, zakochany w swoim mieście, umieszczał je jako jeden z motywów przewodnich w swoich pracach. Jego styl jest niepowtarzalny i nieporównywalny ze stylem żadnego innego artysty pop-artu. Choć jego nazwisko jest kojarzone dzisiaj głównie z artystycznymi projektami 3D, artysta powrócił do malowania. Jego obrazy możesz dzisiaj oglądać m.in. na produktach marki Goebel, w ofercie naszego sklepu.

Goebel James Rizzi – sztuka użytkowa do każdego zakręconego domu!

Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że obrazy, jakie stworzył James Rizzi, mają w sobie coś szczególnego. Są pełne optymizmu, barw, pozytywnej energii i dziecięcej naiwności. To obrazy, które przemawiają do osób w każdym wieku, wywołując na twarzy uśmiech i ciepło na sercu. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu nieco pozytywnej energii, produkty Goebel – James Rizzi z kolekcji Pop Art z pewnością przypadną Ci do gustu.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szereg produktów, które można z pewnością uznać za przykład prawdziwej sztuki użytkowej. Możesz liczyć m.in. na kubki, filiżanki, czy miseczki. Z powodzeniem urozmaicą one każdy serwis porcelanowy, wprowadzając do niego nieco pozytywnego szaleństwa. W naszej ofercie znajdziesz również piękne, kolorowe wazony, świeczniki, figurki, a nawet lampę. Wszystkie te przedmioty powstały dzięki współpracy malarza z fabryką porcelany Goebel.

Manufaktura posiada już ponad 150 lat doświadczenia w tworzeniu wyrobów porcelanowych i szklanych, które wyróżniają się oryginalnym projektem i wzornictwem. Kolekcja Pop Art, jaką stworzyła marka z licznymi malarzami tego nurtu, pozwala każdemu cieszyć się nowoczesną sztuką w zaciszu swojego domu. Zerknij na przygotowane przez nas propozycje porcelany, szkła, a także akcesoriów codziennego użytku, takich jak breloczki, portfele, torby, czy etui na klucze, zdobione obrazami artysty!

James Rizzi w kolekcji Goebel Pop Art

Dzięki kolekcji Pop Art możesz cieszyć się sztuką, jaką tworzy James Rizzi w każdym miejscu i czasie. Akcesoria dekoracyjne od Goebel – James Rizzi mogą teraz przyozdobić wnętrze Twojego domu. Dodadzą mu pozytywnej energii, witalności i przytulnego, rodzinnego charakteru. Z tego samego względu produkty z tej kolekcji świetnie sprawdzają się w roli drobnego prezentu od serca. Podaruj je osobie, której uśmiech jest dla Ciebie najcenniejszy! Zerknij do naszej oferty i daj nam znać, które z wyrobów marki najbardziej chwyciły Cię za serce!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest