HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

IVV

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Czy znasz już włoską markę IVV? To producent, którego szkło znane jest dzisiaj na całym świecie. W naszym sklepie znajdziesz m.in. jedną z najbardziej rozpoznawalnych kolekcji tej marki – Diamante. To produkty eleganckie i luksusowe, które doskonale komponują się jako dopełnienie klasycznego szklanego zestawu naczyń lub kompletu porcelanowego. Z produktami IVV urozmaicisz swoją zastawę stołową, nadając jej lekkiego, intrygującego wyrazu. Zerknij na przygotowane przez nas szklane propozycje – asymetryczne wzornictwo i faktura zachwycają już z daleka!

IVV – sklep Frasco pokochał design ich szkła

W naszej ofercie znajdziesz wiele światowych marek produkujących szkło i porcelanę. Żadna jednak tak bardzo nie wymyka się formom, jak właśnie IVV. Do delikatne naczynia, charakteryzujące się ciekawym wzorem, który w artystyczny sposób przepuszcza światło. Naczynia zaprojektowano w taki sposób, aby promienie światła wnikały do ich wnętrza. Odbijając się od delikatnych punkcików, przywodzą na myśl prawdziwe diamenty zamknięte w szkle.

Tego typu projekt szkła artystycznego z kolekcji Diamante zachwyca dzisiaj każdego. To wyroby, których asymetryczny design i forma doskonale odnajdują się w nowoczesnych domach, stanowiąc ciekawe urozmaicenie tradycyjnych zestawów naczyń. Jeśli chodzi o markę IVV, sklep Frasco przygotował szeroką ofertę propozycji naczyń, które pozwolą Ci doskonale zaprezentować domowe wypieki i desery, a także sery, owoce, czy sałatki.

Stawiając na szklane wyroby marki IVV, możesz mieć pewność, że posiłek, jaki podasz swoim gościom, będzie odpowiednio zaprezentowany. Naczynia bez trudu podkreślą wszystkie najważniejsze cechy dania. Zwłaszcza że naczynia marki wyróżniają się niezwykłą przejrzystością i blaskiem na tle tradycyjnych naczyń. Cienkie, dekoracyjne szkło doskonale zdaje egzamin jako ozdoba stołu zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych.

Szkło IVV, które robi wrażenie

Produkty IVV to doskonale przemyślane projekty artystyczne, które nie tylko świetnie sprawdzają się w roli naczyń do podawania owoców, czy ciast, ale także do stałej ekspozycji we wnętrzach. Mogą z powodzeniem pełnić funkcję dekoracyjną, dopełniając design pomieszczenia swoim oryginalnym, asymetrycznym wyglądem.

Marka posiada swoją fabrykę w Toskanii, gdzie tworzone jest zarówno szkło dmuchane, jak i ręcznie formowane. Decydując się na tego typu naczynia, możesz mieć pewność, że każdy z produktów marki jest unikalny i posiada swój oryginalny charakter. IVV sklep Frasco pokochał od pierwszego wejrzenia. Zerknij do naszej oferty i sprawdź, które ze szklanych propozycji wpiszą się w Twój gust!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest