HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Hardanger Bestikk

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Skandynawski minimalizm coraz częściej spotykany jest w polskich domach. Najczęściej przyjmuje on formę jasnych mebli na wysoki połysk, skomponowanych z naturalnym drewnem w ciepłym odcieniu. To samo połączenie: inspiracji naturą i nowoczesnego designu możemy spotkać dzisiaj również w produktach marki Hardanger Bestikk. To sztućce i akcesoria kuchenne, które mogą sprostać najbardziej sprecyzowanym potrzebom współczesnego Klienta.

Hardanger Bestikk – sklep Frasco wybrał norweskie wzornictwo

Choć produkty ze stali nierdzewnej, jakie możemy dzisiaj spotkać w asortymencie Hardanger Bestikk, posiadają nowoczesny i minimalistyczny design, sama marka tworzy kolekcje sztućców i dodatków stołowych już od 1958 r. To firma z tradycjami, która swoją siedzibę ma w Kinsarvik, na wybrzeżach fiordu Hardanger.

Tym, co bez wątpienia wyróżnia tę markę, jest podejście do stworzonych przez nią kolekcji. Posiadają one nazwy pochodzące od imion córek właściciela fabryki. Odd Leikvall stworzył m.in. kolekcje Ida, Nora, Tina, Tuva, czy Hedda. Wiele sztućców wchodzących w ich skład, możesz znaleźć również w ofercie naszego sklepu. Jeśli chodzi o Hardanger Bestikk, sklep Frasco przygotował propozycje do ciasta, do sera, do latte, sztućce deserowe, sztućce o przeznaczeniu specjalnym.

Hardanger Bestikk – sztućce, które zachwycają funkcjonalnością

Skandynawska funkcjonalność i doskonale przemyślany design to bez wątpienia cechy, jakie posiadają Hardanger Bestikk sztućce. Najwyższym priorytetem dla rzemieślników fabryki jest jednak trwałość i funkcjonalność ich produktów. To właśnie one sprawiają, że wyroby marki wciąż zdobywają uznanie i nagrody nie tylko w Europie, ale także w Stanach Zjednoczonych.

Co warto wspomnieć, sama fabryka zyskała na rozpoznawalności dzięki innowacjom technicznym i najwyższej jakości materiałom. Hardanger Bestikk sztućce produkowane są ze stali nierdzewnej 18/8, gdzie zawartość chromu wynosi 18%, a niklu 8%.  To w połączeniu z designem oraz inspiracją naturą i ludzkimi potrzebami sprawiło, że norweską markę Hardanger Bestikk sklep Frasco może polecić każdemu wielbicielowi doskonałej jakości.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest