HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Willow Tree

Wyświetlanie 1–24 z 135 wyników

Willow Tree – sklep Frasco pokochał ręcznie malowane figurki

W linii figurek Willow Tree z pewnością można się zakochać już od pierwszego wejrzenia. To dzieła amerykańskiej artystki Susan Lordi, która z pomocą ręcznie malowanych figur przedstawiła ludzkie emocje i uczucia, jakich każdy z nas doświadcza w swoim życiu. Prototypy rzeźbione przez artystkę w glinie zyskały ogromną popularność i rozpoczęto ich produkcję na masową skalę.

Co szczególnego jest w wyrobach artystki? Na szczególną uwagę zasługuje tutaj idea, jaka przyświecała Susan podczas tworzenia. Wyrzeźbione postacie nie posiadają twarzy, dzięki czemu każdy z nas może samodzielnie przypisać postaci swoje emocje i w łatwy sposób utożsamić się z nią. Przesłanie może być tutaj odczytane z pomocą samych gestów: pochylonej głowy, ułożenia rąk, czy pozycji ciała.

Prosta forma figurek i brak twarzy pozwala zjednoczyć się z figurką i odnaleźć w niej swoje własne emocje. Wyroby Willow Tree pozwalają uwypuklić towarzyszące nam emocje i wypełnić nimi rodzinny dom. To niezwykłe, jak jedna, mała dekoracja może wpłynąć na atmosferę całego pomieszczenia i samopoczucie domowników… My z miejsca zakochaliśmy się w produktach Willow Tree. Sklep Frasco po prostu musiał dodać je do swojej oferty, abyś Ty również mógł poczuć bijące od nich ciepło i znaleźć figurkę, która najlepiej odda Twoje uczucia.

Wyjątkowe dekoracje do każdego domu

We Frasco uważamy, że dekoracje z linii Willow Tree odnajdą się w każdym domu. Pozwalają wyrazić uczucia domowników i wyrazić te, towarzyszące nam w kluczowych momentach życia. To również doskonałe propozycje na prezent od serca dla bliskiej osoby. Dzięki ich przesłaniu każda obdarowana osoba może uwiecznić z pomocą figurki swoje głębokie uczucia i myśli.

Warto również wspomnieć co nieco o samej artystce. Susan Lordi zajmuje się tworzeniem figur z tej kolekcji od 1999 roku. Choć artystka rzeźbi w glinie, to kopie jej figurek odlewane są w żywicy i oddają każdy szczegół wyrzeźbionych przez Susan postaci. Wszystkie dzieła są następnie malowane ręcznie, dzięki czemu zyskują niepowtarzalny i indywidualny charakter.

Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że każda z figurek posiada własny, niepowtarzalny tytuł. Willow Tree – tekst każdej figurki wchodzącej w skład kolekcji jest sentencją powiązaną z przedstawionym w żywicy wydarzeniem. Dzięki temu, że te małe dzieła sztuki przedstawiają momenty z życia, które każdy z nas spotyka na swojej drodze, Willow Tree po polsku jest równie dobrze rozumiane, co w oryginalnej, angielskiej wersji. Tu nie trzeba nawet słów – gesty wykonywane przez przedstawione postacie trafiają prosto w serce, a ich uniwersalność sprawia, że każdy potrafi się z nimi utożsamić.

Zerknij do przygotowanej przez nas oferty Willow Tree. Sklep Frasco pozwoli Ci znaleźć idealny prezent dla bliskiej osoby lub do własnego, rodzinnego domu.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest