Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Materiał

Obrazy na porcelanie

Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Poszukujesz unikalnych dekoracji do swojego wymarzonego domu? W takim razie z pewnością myślałeś o tym, aby postawić na obrazy. Jeśli ich tradycyjna forma do Ciebie nie przemawia, pamiętaj, że są również inne opcje. Choć płótno zachwyca nas od wieków swoją formą, eleganckim wykonaniem i oryginalną fakturą, są również inne, równie ciekawe materiały, na których obrazy prezentują się równie okazale – przykładem może być właśnie porcelana. Zerknij do naszej oferty i przekonaj się sam!

Obrazy porcelanowe do wyjątkowych aranżacji

Przygotowane przez nas propozycje obrazów na porcelanie to dekoracje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno wielbiciele takich artystów jak Gustav Klimt, Claude Monet, Vincent van Gogh, jak i Katsushika Hokusai, czy wreszcie Alphonse Mucha i Wassily Kandinsky. Ich kultowe, rozpoznawalne na całym świecie dzieła mogą trafić również do Twojego domu.

Jeśli uwielbiasz klasykę, ale chcesz postawić na niecodzienną formę, obrazy na porcelanie z pewnością przypadną Ci do gustu. Zwłaszcza że w naszej ofercie możesz liczyć na uznaną i szanowaną markę Goebel. To fabryka porcelany, która od ponad 140 lat zachwyca nas swoimi unikalnymi, cennymi wyrobami.

Obrazy porcelanowe to dekoracje do każdego stylu wnętrzarskiego. Zwłaszcza że u nas znajdziesz zarówno dzieła inspirowane pracami artystów, którzy doskonale wpisywali się w klasykę sztuki, jak i nowoczesną, geometryczną formę. Niezależnie od tego, czy poszukujesz obrazów do przestrzeni urządzonych w stonowanym, minimalistycznym stylu, czy wolisz postawić na kultowe, tradycyjne obrazy, u nas znajdziesz propozycję do swojego salonu, sypialni i gabinetu.

Obrazy na porcelanie wyróżniają się pięknem

Co takiego skrywają w sobie obrazy porcelanowe, że wciąż zyskują na popularności? Odpowiedzi może być wiele, jednak jednym z ciekawszych aspektów jest sposób ich produkowania. Tworzone są bowiem z pomocą specjalnie wydrukowanych kalek artystycznych, które pomagają przenieść grafikę na porcelanę. Kalki te wyróżniają się wysoką jakością pod każdym względem – w szczególności pod kątem nasycenia kolorami.

Warto również wspomnieć, że obrazy malowane na porcelanie są zdobione prawdziwym złotem. Następnie całość trafia do pieca, a naniesione dekoracje wtapiają się w porcelanę. Dzięki temu prezentują się doskonale i jednolicie. To proces, który pozwala stworzyć wyjątkową dekorację do każdego domu pełnego designu. Zerknij do naszej oferty i przekonaj się sam, że precyzyjne zdobienia i wyjątkowe nasycenie kolorów pozwalają wydobyć z porcelany jeszcze więcej, niż dotychczas.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest