Darmowa dostawa od 150 zł

Obrazy na porcelanie

Filters
Filtry produktów Showing all 22 Produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller
Kategorie produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller

Pokazuje wszystkie 22 produktów

Poszukujesz unikalnych dekoracji do swojego wymarzonego domu? W takim razie z pewnością myślałeś o tym, aby postawić na obrazy. Jeśli ich tradycyjna forma do Ciebie nie przemawia, pamiętaj, że są również inne opcje. Choć płótno zachwyca nas od wieków swoją formą, eleganckim wykonaniem i oryginalną fakturą, są również inne, równie ciekawe materiały, na których obrazy prezentują się równie okazale – przykładem może być właśnie porcelana. Zerknij do naszej oferty i przekonaj się sam!

Obrazy porcelanowe do wyjątkowych aranżacji

Przygotowane przez nas propozycje obrazów na porcelanie to dekoracje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Coś dla siebie znajdą u nas zarówno wielbiciele takich artystów jak Gustav Klimt, Claude Monet, Vincent van Gogh, jak i Katsushika Hokusai, czy wreszcie Alphonse Mucha i Wassily Kandinsky. Ich kultowe, rozpoznawalne na całym świecie dzieła mogą trafić również do Twojego domu.

Jeśli uwielbiasz klasykę, ale chcesz postawić na niecodzienną formę, obrazy na porcelanie z pewnością przypadną Ci do gustu. Zwłaszcza że w naszej ofercie możesz liczyć na uznaną i szanowaną markę Goebel. To fabryka porcelany, która od ponad 140 lat zachwyca nas swoimi unikalnymi, cennymi wyrobami.

Obrazy porcelanowe to dekoracje do każdego stylu wnętrzarskiego. Zwłaszcza że u nas znajdziesz zarówno dzieła inspirowane pracami artystów, którzy doskonale wpisywali się w klasykę sztuki, jak i nowoczesną, geometryczną formę. Niezależnie od tego, czy poszukujesz obrazów do przestrzeni urządzonych w stonowanym, minimalistycznym stylu, czy wolisz postawić na kultowe, tradycyjne obrazy, u nas znajdziesz propozycję do swojego salonu, sypialni i gabinetu.

Obrazy na porcelanie wyróżniają się pięknem

Co takiego skrywają w sobie obrazy porcelanowe, że wciąż zyskują na popularności? Odpowiedzi może być wiele, jednak jednym z ciekawszych aspektów jest sposób ich produkowania. Tworzone są bowiem z pomocą specjalnie wydrukowanych kalek artystycznych, które pomagają przenieść grafikę na porcelanę. Kalki te wyróżniają się wysoką jakością pod każdym względem – w szczególności pod kątem nasycenia kolorami.

Warto również wspomnieć, że obrazy malowane na porcelanie są zdobione prawdziwym złotem. Następnie całość trafia do pieca, a naniesione dekoracje wtapiają się w porcelanę. Dzięki temu prezentują się doskonale i jednolicie. To proces, który pozwala stworzyć wyjątkową dekorację do każdego domu pełnego designu. Zerknij do naszej oferty i przekonaj się sam, że precyzyjne zdobienia i wyjątkowe nasycenie kolorów pozwalają wydobyć z porcelany jeszcze więcej, niż dotychczas.