HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Disney

Wyświetlanie 1–24 z 54 wyników

Czy mamy tutaj wielbicieli klasycznych bajek Disneya? Jeśli odwiedziłeś naszą stronę, to z pewnością tak! Powiemy Ci nawet więcej. Sami jesteśmy wielkimi miłośnikami bajek z dzieciństwa. To absolutna klasyka, która nigdy się nie starzeje. Zarówno pozytywne, jak i negatywne postacie z ulubionych historii powodują uśmiech na naszych twarzach i sentymentalne ciepło w sercu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie Disney gadżety, akcesoria i porcelanę, które pozwolą Tobie i Twoim bliskim cieszyć się na nowo wspaniałymi historiami z dzieciństwa.

Disney – sklep Frasco otwiera drzwi do dziecięcych serc

Bajki, takie jak Kopciuszek, Królewna Śnieżka, czy Kubuś Puchatek, zna dzisiaj każdy. To historie, do których kochamy wracać, przypominając sobie lata pełne dziecięcej wyobraźni i magicznych historii. A teraz pomyśl, jakby to było, gdybyś mógł dalej marzyć codziennie? Wybierając produkty od licencjonowanych marek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, możesz każdego dnia wspominać z sentymentem te najpiękniejsze z chwil.

Picie porannej kawy, czy wieczornego kakao nie musi być nudne. Każdej osobie, która tęskni za czasami dzieciństwa, serdecznie polecamy kubki zdobione oryginalnymi postaciami z bajek. Jeśli chodzi o markę Disney, sklep internetowy Frasco przygotował dla Ciebie kubki z Myszką Mickey, a także zestawy z talerzykiem. To również doskonałe propozycje naczyń dla odwiedzających Cię małych gości!

Dla każdego wielbiciela marki Disney – gadżety i porcelana od Frasco!

Porcelanowe naczynia od uznanych marek, takich jak m.in. Egan Italy, to nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania. W ramach produktów Disney, sklep Frasco przygotował dla Ciebie również porcelanowe figurki, z którymi śmiało będziesz mógł udekorować pokój swojej pociechy. Jeśli w swoim domu masz prawdziwą wielbicielkę Królewny Śnieżki, czy Kopciuszka, to nasze Disney gadżety z pewnością przykują Twoją uwagę.

Warto również wspomnieć, że figurki z postaciami Disneya od marki Nao, które znajdziesz w sklepie Frasco, stanowią prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów porcelany i wielbicieli samej marki. Każda z figurek posiada bowiem ręcznie wykonywane elementy, które sprawiają, że całość staje się oryginalna i niepowtarzalna. Zerknij do naszej oferty i wprowadź do swojego domu powiew dziecięcej wyobraźni!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest