HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Kosmetyczki damskie Goebel

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Damska kosmetyczka to absolutny niezbędnik każdej podróżującej kobiety. Z pomocą tego niewielkiego akcesorium możemy przenieść wszystkie potrzebne w codziennej rutynie pielęgnacyjnej kosmetyki, a także leki, czy biżuterię. To właśnie dlatego ten gadżet zabieramy ze sobą w każdą podróż. Warto więc zdecydować się na model, który będzie nie tylko niezawodny, ale także piękny. Zerknij na przygotowane przez nas propozycje od marki Goebel.

Kosmetyczki damskie Goebel idealne dla każdej kobiety

Produkty przygotowane przez markę Goebel wyróżniają się pod względem wizualnym. W naszym sklepie możesz liczyć m.in. na damskie kosmetyczki od Goebel z kolekcji Artis Orbis, które wykonane zostały z gobelinowej tkaniny. Dekoracje występujące na materiale są wplecione, a nie nadrukowane. Taki zabieg sprawia, że całość nabiera głębi i staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Damskie kosmetyczki od Goebel – uosobienie elegancji

We Frasco znajdziesz również kosmetyczki damskie Goebel wykonane ze skóry ekologicznej. Te modele prezentują się szczególnie elegancko i atrakcyjnie. Stanowią kobiecy dodatek, który można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. A to nie wszystko! Niektóre z propozycji producenta zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły pełnić również rolę stylowego piórnika dla studentki lub licealistki. Zerknij na nasze propozycje – na pewno niejedna z nich sprawdzi się w roli efektownego, kobiecego prezentu!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest