HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Billy The Artist

Wyświetlanie 1–24 z 41 wyników

Billy the Artist  (BTA) jest bez wątpienia artystą wybitnym, znanym dzisiaj na całym świecie. Amerykanin ma swoje studio w dzielnicy East Village w Nowym Jorku. Malarz tworzy swoje dzieła jednak nie tylko w zaciszu – znany jest również z tworzenia na żywo. Przykładem może być chociażby impreza promocyjna CreArt Swatch w Wenecji z czerwca 2009 roku. Tam BTA malował na żywo przy akompaniamencie muzyki i widowni sięgającej 30 000 osób. Znany z prostych, kolorowych i żywych dzieł w nurcie Pop Art, jest dzisiaj jednym z bardziej oryginalnych twórców na świecie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty marki Goebel, z którą artysta nawiązał współpracę.

Goebel Billy the Artist – wyposaż swój dom, stawiając na Pop Art!

Marka Goebel Porzellan jest dzisiaj największym producentem artykułów upominkowych. Manufaktura założona w bawarskiej miejscowości Rödental liczy sobie dzisiaj już ponad 150 lat. Zasłynęła niewątpliwie z produkcji porcelany i szkła – dzisiaj jednak rozszerzyła swój asortyment o kolejne kolekcje, w tym właśnie Pop Art. W jej ramach znaleźć można przedmioty z porcelany i szkła, ale także liczne przedmioty użytkowe ozdobione pracami artystów tworzących w tym nurcie. Billy the Artist jest oczywiście jednym z nich!

Sztuka, jaką tworzy Billy, zdecydowanie wyróżnia się na tle innych artystów z tego nurtu. Jego twórczość charakteryzują proste, linearne motywy, składające się na wijące i przenikające się postacie o intensywnych kolorach. Te mogą przywodzić na myśl plemienne motywy rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej. Dzieła, których autorem jest Billy the Artist, zostały docenione na całym świecie i można je oglądać w najbardziej rozpoznawalnych galeriach.

Projekty artysty ukazały się również na licznych markowych produktach, takich jak iPhone, Sony, Nescafe Dolce Gusto, Goebel, Toyota, czy Lamborghini. Ty również możesz mieć prace artysty pod swoim dachem – we Frasco przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę produktów stworzonych dzięki współpracy Goebel – Billy the Artist. Przejrzyj naszą ofertę i daj znać, które z produktów najbardziej przypadły Ci do gustu.

Billy the Artist – nowoczesny twórca Pop Art

W ramach kolekcji Pop Art od Goebel Billy the Artist możesz znaleźć szereg interesujących produktów, które pozwolą Ci wzbogacić wystrój Twojego domu oraz poszerzyć zestaw obiadowy i kawowy o unikalne produkty porcelanowe. Możesz u nas liczyć również na przedmioty typowo użytkowe, takie jak biżuteria, parasolki, czy etui na okulary, które dzięki obrazom BTA nabierają zupełnie innego, oryginalnego charakteru. Wprowadź powiew sztuki do swojego życia codziennego i postaw na produkty z kolekcji Pop Art. Goebel – Billy the Artist to połączenie, które zachwyci każdego wielbiciela nowoczesnego designu!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest