HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Elephant

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Współczesny, urbanistyczny świat niesie ze sobą szereg zagrożeń dla dzikiej przyrody, w tym dla wielu gatunków rzadkich zwierząt. Świadoma tego problemu marka Goebel zdecydowała się na stworzenie kolekcji, która pozwoli wspomóc ochronę jednego z najbardziej majestatycznych gatunków ssaków, jakie chodzą dzisiaj po ziemi. W ramach produktów od Goebel „Elephant” możesz liczyć na dekoracyjne figurki z motywem słoni oraz stylową biżuterię i elementy zastawy stołowej.

Goebel Elephant – kolekcja inspirowana majestatycznymi ssakami

W sklepie Frasco jesteśmy wielkimi wielbicielami tej kolekcji. Zachwyca nas zarówno jej design i wykonanie każdego z przedmiotów, jak i samo przesłanie. Część dochodów, jakie marka uzyskuje ze sprzedaży produktów Elephant, przekazywana jest na rzecz fundacji Rettetdie Elefanten Afrikas e.V. – „Ocal słonie afrykańskie”. Darowizny te pozwalają REAeV na zakup żywności dla osieroconych, młodych słoni oraz zapewnienie im właściwej opieki medycznej.

W ramach kolekcji Elephant od Goebel możesz liczyć m.in. na stylowe figurki słoni zdobione złotem i platyną. Te dostępne są w zróżnicowanych rozmiarach – doskonale sprawdzają się w roli dekoracji salonu, czy sypialni. To także świetna propozycja na prezent dla bliskiej osoby. Nie od dziś w końcu wiadomo, że słoń z uniesioną trąbą to symbol mający przynieść domownikom szczęście i miłość!

Elephant od Goebel zachwyca orientalnymi motywami

Każdy, kto chciałby wpuścić do swojego domu nutę orientalnego charakteru, powinien przyjrzeć się właśnie kolekcji Elephant. Dekoracyjne słonie, jakie proponuje marka, zdobione są indyjskimi motywami inspirujących mandali, których rysowanie jest dzisiaj jedną z popularniejszych form arteterapii.

W kolekcji Goebel Elephant znaleźć możemy również elegancką biżuterię z egzotycznymi motywami roślinnymi i kryształami Swarovskiego® oraz porcelanowe kubki, które dekorowane są pięknymi, motywującymi sentencjami. Każdy, niezależnie od wieku, czy gustu, znajdzie więc w naszej ofercie coś dla siebie. Wybierając kolekcję Elephant, wybierasz design, tradycyjne piękno i pomoc dla jednego z najdostojniejszych gatunków ssaków na Ziemi.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest