HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Dzbanki Goebel

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Uwielbiasz co weekend zapraszać do swojego domu gości na popołudniową herbatę lub kawę? W takim razie na pewno masz w zanadrzu niejeden dedykowany do tego serwis naczyń. Aby urozmaicić sobie czas przy aromatycznym naparze, warto wyposażyć swój zestaw w jeden, niezbędny element, który zaskoczy każdą z odwiedzających Cię osób. Chodzi oczywiście o dzbanek!

Dzbanki Goebel z Twoim ulubionym motywem

Marka Goebel znana jest dzisiaj na całym świecie jako producent najwyższej jakości produktów z porcelany i szkła. Nasze serca skradła szczególnie ich kolekcja Artis Orbis, w której znajdziemy przedmioty codziennego użytku przyozdobione obrazami wybitnych malarzy. Motywy z najpiękniejszych dzieł posiadają m.in. właśnie dzbanki do herbaty Goebel, które mogą stanowić świetne dopełnienie innych elementów kolekcji lub wyróżnić się na tle klasycznej porcelany.

To oczywiście nie wszystko! W naszym sklepie znajdziesz również dzbanki z filiżanką Goebel z kolekcji Lotus, Scandic Home, a także modele, których projektantką była Księżniczka Maja von Hohenzollern. Szeroka oferta propozycji sprawia, że we Frasco każdy miłośnik porcelany może znaleźć coś dla siebie. Nasze dzbanki Goebel zachwycą zarówno wielbicieli nowoczesnej, minimalistycznej formy, stylu glamour, jak i porcelanowej klasyki. 

Dzbanki do herbaty w nowoczesnym wydaniu

Jeśli interesują Cię dzbanki do herbaty w nowoczesnym stylu, pełnym intensywnych kolorów i dynamicznego wzornictwa, to również mamy dla Ciebie coś ciekawego. W naszej ofercie znajdziesz modele powstałe we współpracy m.in. z takimi artystami jak Rosina Wachtmeister, czy Romero Britto. To przyciągające wzrok projekty, które z pewnością sprawdzą się w każdym nowoczesnym mieszkaniu.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest