HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Etui na okulary Goebel

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Etui na okulary to akcesorium, którego używamy praktycznie codziennie. Właśnie dlatego powinno być wykonane z najlepszej jakości materiałów i z odpowiednią precyzją. Powinno również dobrze się prezentować. Jeśli Twój dotychczasowy model Ci się opatrzył, możesz postawić na coś naprawdę oryginalnego. Propozycje marki Goebel z pewnością do takich należą!

Etui na okulary Goebel, zaskakujące designem

W naszym sklepie znajdziesz szereg propozycji tego producenta – każdy z nich posiada swój własny, oryginalny charakter. Jeśli poszukujesz modelu, który będzie codziennie wywoływać uśmiech na Twojej twarzy, to z pewnością etui na okulary od Goebel Cię zaciekawią. Znajdziesz wśród nich propozycje inspirowane obrazami znanych artystów minionych epok, a także modele ze współczesnym wzornictwem, powstałe we współpracy z wybitnymi projektantami.

Prezent, który zawsze zdaje egzamin – etui na okulary od marki Goebel

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby, etui na okulary Goebel na pewno będzie dobrym rozwiązaniem. Świetnie sprawdzi się zarówno przy okularach noszonych na co dzień, jak i modelach przeciwsłonecznych. To elegancki gadżet, który z pewnością spodoba się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Co więcej, na pewno będzie prezentem praktycznym i efektownym! Sprawdź ofertę sklepu Frasco i wybierz model, który oddaje zainteresowania lub charakter solenizanta. Może sobie też sprawisz tego typu upominek?

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest