Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Materiał

Karafki na prezent

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Blask i piękno wyjątkowych karafek

Każdy, kto ceni sobie piękno i wyjątkowy charakter przedmiotów użytkowych, nie powinien przejść obok wyjątkowych karafek wykonanych z bajecznie uformowanego kryształu. Kieliszki, misy i inne naczynia wykonane z tego materiału charakteryzują się olśniewającą przejrzystością, która oczaruje niejednego.

Zadowolenie naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego oferujemy produkty tylko najznamienitszych artystów sztuki użytkowej. Niepowtarzalna dbałość o detale to znak rozpoznawczy karafek wykonanych z wyjątkowego kryształu. Jeśli jednak zależy nam na nieco innej stylistyce, oferujemy także produkty szklane, których wyszukane zdobienia, zaprojektowane przez wybitnych artystów z pewnością przykują uwagę Waszych gości.

Karafki na prezent, nie tylko na królewskim dworze

Oferujemy karafki od producentów ze światową renomą, których pracę docenili na dworach królewskich oraz ambasadach wysoko postawionych dygnitarzy. Jeśli uważasz, że Twój dom powinien skosztować takiego luksusu, będzie to niezbędny element Twojego domu. Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszych wykwintnych stylistycznie karafek.

Możemy się poszczycić produktami od Vista Alegre, których produkty nieprzerwanie wiodą prym na całym świecie, jako te nieskazitelnie doskonałe. Niepowtarzalne, klasyczne wzornictwo stało się znakiem rozpoznawalnym produktów z kolekcji Oxford. Jeśli zależy Ci na niebywałej jakości i estetyce, to z pewnością nie może zabraknąć w Twoim domu kryształowej karafki do whisky.

Jeśli jeszcze nie wiesz, co powinieneś kupić w prezencie osobie, która ponad wszystko ceni niepowtarzalne wzornictwo przeplatające się z trwałością produktów premium, to z pewnością, któraś karafka znajdująca się w naszej ofercie spełni jego najwyższe oczekiwania.

Kryształy karafek na prezent od zawsze nas olśniewają

Kryształy z domieszką 30% tlenku ołowiu są absolutnie bezpieczne dla naszego zdrowia, a sam dodatek sprawia, że materiał szklany zaczyna lśnić w nieporównywalny sposób. W procesie produkcyjnym także odgrywa niebagatelną rolę, nadając wyjątkowej plastyczności roztopionemu szkłu, które uzyskuje formy niespotykane w przypadku innych odlewów.

Kupno karafki na prezent zaprojektowane przez artystów, jest doskonałą, ponadczasową inwestycją w sztukę, która z pewnością się nie zestarzeje ze względu na panujące trendy. Karafki z oferty Frasco posiadają wyjątkowy charakter, który udowadnia, że sztuka może być także użytkowa. Z pewnością może okazać się trafionym prezentem w domach, dla których istotne jest, gdy diabeł tkwi w szczegółach.

Mamy nadzieję, że wyjątkowe formy i jakość oferowanych produktów znajdą się na Waszych stołach, a spożywane z nich trunki zasmakują jak nigdy dotąd.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest