HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Puszki Goebel

Wyświetlanie 1–24 z 48 wyników

Każdy ma w swoim domu miejsce do przechowywania drobiazgów – pojemniczek, kuferek, czy zwykłą szufladę. Te jednak nie zawsze pozwalają na utrzymanie porządku, często stanowiąc prowizoryczne, choć utrzymujące się latami rozwiązanie. Czy tak musi być? Oczywiście nie! Marka Goebel mówi zdecydowane „stop” wszystkim prowizorkom, wprowadzając do swojej oferty przepiękne, dekoracyjne puszki – idealne na biżuterię, słodycze, czy drobne akcesoria.

Puszki Goebel – doskonałe do każdego domu

Światowej sławy producent porcelany i szkła pokazuje, że nawet najmniejsze akcesoria codziennego użytku mogą posiadać piękny i zaskakujący design. Tak właśnie jest w przypadku metalowych puszek! Ich szeroką ofertę możesz znaleźć dzisiaj w naszym sklepie. Bogactwo wzorów, wielkości i kształtów sprawia, że każdy znajdzie tu puszkę w pełni zgodną ze swoim ulubionym stylem.

Propozycje od Goebel idealnie sprawdzają się w każdym z pomieszczeń. To uniwersalne pojemniczki z metalu, które mogą posiadać szereg zastosowań. Ważne jest jednak to, że mogą pełnić również funkcję typowo dekoracyjną. We Frasco znajdziesz modele z kolekcji Artis Orbis, przyozdobione motywami z dzieł wybitnych artystów minionych epok, ale także te, będące efektem współpracy marki ze współczesnymi malarzami i projektantami. Nie można również zapomnieć o kolekcjach takich jak Scandic Home, czy Lotus – w nich również znajdziemy efektowne puszki Goebel.

Goebel – puszki idealne na niezobowiązujący prezent

Tym, co z pewnością wyróżnia produkty tej marki, jest praktyczność i funkcjonalność. Dekoracyjne puszki Goebel zawsze są strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o niezobowiązujące prezenty. To doskonale wykonane metalowe pojemniczki, na które zawsze znajdzie się ciekawe i efektowne zastosowanie.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest