HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Biała Maria

Wyświetlanie 1–24 z 55 wyników

Rosenthal Biała Maria – klasyka porcelany

Jesteś wielbicielem porcelanowej klasyki? W takim razie przygotowana przez nas oferta z pewnością powinna Cię zainteresować. Biała Maria to kolekcja porcelany, która zdecydowanie wyróżnia się na tyle innych, popularnych dzisiaj serwisów. Wszystko za sprawą prostej formy oraz krystalicznie czystej bieli.

W naszym sklepie znajdziesz produkty z linii Biała Maria Rosenthal. To naczynia, które możesz dowolnie kompletować i zestawiać ze sobą, tworząc stylowy, spersonalizowany i niepowtarzalny serwis. Warto w tym miejscu również wspomnieć naczynia wykonane ze szkła, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie Twojej domowej kolekcji. Wszystkie propozycje znajdziesz w ofercie sklepu Frasco.

Stawiając na porcelanę marki Rosenthal, możesz mieć pewność, że Twój serwis obiadowy będzie cechował się ponadczasowym designem, który z pewnością skomponuje się ze stylem Twojego mieszkania, nawet jeśli ten będzie ewoluował i zostanie poddany kolejnym modernizacjom. Wszystko za sprawą prostej formy porcelany, która świetnie współgra z każdym wystrojem wnętrza jadalni, czy kuchni.

Porcelana Rosenthal – Biała Maria to ponadczasowa kolekcja

Kolekcję Biała Maria Rosenthal z pewnością można uznać za najbardziej rozpoznawalną dla tej marki. Serwis powstał w roku 1916. Wtedy to Philip Rosenthal nadał nowej linii porcelany swojego autorstwa imię świeżo poślubionej żony, francuskiej księżnej – Marii de Beurges, którą wprost uwielbiał. Nie mógł mieć wtedy pojęcia, że stanie się ona bestsellerem sprzedawanym przez ponad 100 lat.

Lekko zgeometryzowana forma naczyń pokryta delikatnym reliefem z motywami kwiatu granatowca nieustannie cieszy się ogromną popularnością. Dziś Biała Maria jest najbardziej rozbudowanym serwisem w ofercie marki Rosenthal. Porcelana, z której składa się serwis to ponad 120 elementów. Dzięki temu można go dowolnie komponować i powiększać.

Każdego sezonu manufaktura wprowadza też nowe elementy. Przez wiele lat od momentu wprowadzenia serwisu na rynek doczekał się on wielu wersji kolorystycznych, takich jak np.: Maria St. Germain, Maria Róża, czy też Maria Błękitna.

Jeżeli jesteś wielbicielem porcelanowej klasyki, to Biała Maria od Rosenthal z pewnością powinna Cię zainteresować. Wybierając produkty z tej kolekcji, możesz dowolnie personalizować swój serwis obiadowy i na bieżąco uzupełniać go w kolejne porcelanowe propozycje.

Warto w tym miejscu również podkreślić, że produkty porcelanowe marki Rosenthal z kolekcji Biała Maria przypadną do gustu każdemu. Właśnie dlatego świetnie sprawdzają się w roli subtelnego, stonowanego i eleganckiego prezentu. Zerknij do naszej oferty i przekonaj się sam!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest