HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Vincent Van Gogh

Wyświetlanie 1–24 z 86 wyników

Jesteś wielbicielem obrazów Vincenta van Gogha? Jeśli tak, to z pewnością znajdziesz w naszej ofercie produkty, które Cię zachwycą. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyroby szklane, porcelanowe, dekoracyjne i użytkowe akcesoria od uznanej na całym świecie marki Goebel. To przedmioty, które zachwycają oryginalnym wzornictwem. Inspirowane twórczością artysty, pięknie prezentują się jako ozdoba stylowego salonu, czy element zastawy obiadowej. W naszym sklepie znajdziesz m.in. eleganckie wazony, talerze dekoracyjne, zegary, a także naczynia, breloki i biżuterię. To oczywiście nie wszystko – marka Goebel stworzyła kolekcję, która pozwala cieszyć się pięknem sztuki w każdym miejscu i czasie. Zerknij na nasze propozycje!

Goebel Artis Orbis van Gogh – sztuka użytkowa, którą pokochasz

Obrazy Vincenta van Gogha są dzisiaj rozpoznawalne na całym świecie. Warto jednak wspomnieć, że nie zawsze tak było. To holenderski malarz postimpresjonistyczny, który wywarł ogromny wpływ na sztukę XX w. dzięki żywej kolorystyce i emocjonalnemu oddziaływaniu. Artysta został jednak doceniony dopiero po śmierci. Zaczął malować stosunkowo późno, bo w wieku 27 lat. Najbardziej znane obrazy van Gogha pochodzą z ostatnich 2 lat jego życia. Zmarł bardzo młodo, bo w wieku 37 lat, jako twórca niedoceniony i nieznany.

Dzisiaj dzieła artysty, takie jak liczne autoportrety, czy „Słoneczniki” uznawane są za niepodważalną klasykę malarstwa. Właśnie dlatego po sztukę artysty sięgnęła również światowej sławy marka Goebel. To producent porcelany i szkła, którego wyroby zdobią dzisiaj luksusowe domy i wzbogacają serwisy obiadowe. Porcelana Goebel jest również gratką dla kolekcjonerów ze względu na liczne edycje limitowane. To prawdziwa sztuka użytkowa, tworzona w oparciu o ponad 150 lat doświadczenia w produkcji porcelany.

Abyśmy mogli cieszyć się klasyką sztuki każdego dnia, marka stworzyła kolekcję Artis Orbis – przedmioty zdobione dziełami najwybitniejszych artystów XIX i XX wieku. Nie mogło więc w niej zabraknąć dzieł van Gogha! W ramach kolekcji Goebel Artis Orbis Vincent znajdziesz produkty użytkowe i dekoracyjne, z którymi wprowadzisz do swojego domu powiew sztuki i nowego, świeżego charakteru. Z nami będziesz mógł cieszyć się dziełami artysty każdego dnia.

Goebel – van Gogh to połączenie, które zachwyca

Obrazy van Gogha bez wątpienia zachwycają poczuciem estetyki i delikatnymi, łagodnymi liniami. Możesz mieć je teraz zawsze pod ręką. W ofercie naszego sklepu znajdziesz elegancką biżuterię, breloki i lusterka kieszonkowe, a także etui na okulary udekorowane pracami artysty. Również porcelana, jaka pojawiła się w ramach kolekcji, zasługuje na szczególne wyróżnienie. Ta z pewnością będzie stanowić ciekawe urozmaicenie Twojego zestawu obiadowego, czy kawowego. Produkty Goebel van Gogh doskonale sprawdzają się również w roli eleganckiego prezentu dla każdego wielbiciela prac artysty!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest