Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Materiał

Kieliszki ozdobne

Wyświetlanie 1–24 z 55 wyników

Niepowtarzalne piękno artystycznych inspiracji

Zakup właściwego zestawu kieliszków to skomplikowany wybór dla niejednego konesera wina. Jeśli zwracamy uwagę na pieczołowitość wykonania produktów, z których korzystamy, z pewnością powinniśmy poświęcić dłuższą chwilę, przed wyborem tych, które umilą nam weekendowe wieczory.

Dla osób, które cenią piękno i wyjątkowe zorientowanie na sztukę, szczególnie tą użytkową – doskonale sprawdzą się produkty od najlepszych producentów. Przygotowaliśmy szeroki wybór kieliszków, których styl zaspokoi oczekiwania niejednego klienta, dla którego elegancja podania jest kluczowa.

Wyborne kieliszki ozdobne na prezent

Jakość wykonania kieliszków ma ogromne znaczenie. Czy kieliszki ozdobne są dobrze wykonane, możemy ocenić w kilka chwil. Postaw na produkty, których wyjątkowa dbałość o każdy detal sprawi, że Twoi przyjaciele to docenią, gdy uraczysz ich kropelką wybornego wina przywiezionego z ostatnich zagranicznych podróży.

Może to czas, aby rozejrzeć się za kieliszkami, których powierzchnie inspirowane są dziełami artystów światowego kalibru? Jest to doskonały pomysł na cykliczny prezent, który będziemy uzupełniać o następne w kolekcji. Takim właśnie produktem może być kieliszek dekorowany obrazami Gustava Klimta, którego fenomenalne zdobienia, sprawią, że każdy kolejny toast nie będzie już taki sam. Kobiece portrety, przedstawione w abstrakcyjnej pozie, przyciągają swoją formą, jednak wciąż nie zaburzają charakteru kieliszka do wina, nadając mu dozy lekkości.

Kieliszki od najlepszych producentów

Marka Goebel to gwarancja najwyższej jakości w świecie sztuki użytkowej. Kupując jej unikatowe produkty, wiemy, że pracował nad nimi sztab światowej klasy projektantów, którzy swoje wieloletnie doświadczenie przenieśli właśnie na ozdobne kieliszki, z których i Wy będziecie korzystać.

Wyjątkowa forma każdego z produktów zaskarbia serce klientów, którzy znają się na rzeczy. Kieliszki dekoracyjne sprawią, że wasz bogato zastawiony stół, nabierze nowego, wyjątkowego charakteru, podkreślając pozostałe elementy zastawy stołowej. Kto powiedział, że kieliszek musi być przezroczysty. Bogaty wybór najrozmaitszych zdobień sprawia, że z łatwością wybierzesz coś, co podkreśli Twój ulubiony obrus, lub gustownie skomponuje się z resztą zastawy.

Jeśli szukasz czegoś naprawdę wytwornego, nawiązującego do bogatej stylistyki rokoko, to zdecydowanie kolekcja kieliszków Bios od Vista Alegre spełni Twoje oczekiwania. Stylistyka inspirowana kamienicą Casa dos Bicos w Lizbonie nadaje im nietuzinkowego charakteru, który wprawi w podziw Twoich gości, albo stanie się doskonałym prezentem dla ukochanej.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest