HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Egan Italy

Wyświetlanie 1–24 z 120 wyników

Prawdziwy dom jest tam, gdzie każdy czuje się komfortowo i bezpiecznie. To miejsce, w którym możemy puścić wodze wyobraźni i wrócić fantazjami do lat naszego dzieciństwa. Z takiego samego założenia wyszła włoska marka Egan Italy, której unikalne wyroby możesz znaleźć dzisiaj w ofercie naszego sklepu.

Egan Italy – sklep Frasco spełni Twoje dziecięce marzenia

Każdy z nas uwielbia otaczać się tym, co wywołuje uśmiech na naszych twarzach i przyprawia o ciepło na sercu. Dokładnie taki cel posiadają rzemieślnicy, pracujący w Egan Italy – fabryce położonej od 2001 roku w miejscowości Pollenza, otoczonej malowniczym włoskim krajobrazem nad Morzem Adriatyckim.

W ramach licencjonowanej oferty Egan Italy sklep Frasco przygotował szereg propozycji naczyń i akcesoriów, które z powodzeniem mogą przyozdobić niejedną kuchnię, czy jadalnię, stanowiąc prawdziwe serce całego domu. Produkty tej marki z pewnością przypadną go gustu każdemu wielbicielowi postaci Disney’a – z powodzeniem możesz tu znaleźć kubki, filiżanki, a nawet całe zestawy, zdobione uroczymi, bajkowymi motywami z naszego dzieciństwa.

Pokochaj kolekcję La Casette od Egan Italy. Znajdziesz ją w naszym sklepie!

Warto wspomnieć, że marka Egan Italy to nie tylko Disney. W naszym sklepie możesz liczyć m.in. na porcelanowe wyroby z kolekcji La Casette – to prawdziwe, małe dzieła sztuki użytkowej, nawiązujące do włoskiej architektury i wąskich, urokliwych uliczek.

Jeśli poszukujesz zestawu filiżanek i cukiernicy, w których z miejsca zakocha się każdy z odwiedzających Cię gości, porcelanowe naczynia przypominające urocze domki z pewnością powinny Cię zainteresować. Sprawdź, które wyroby porcelanowe i ceramiczne najbardziej chwycą Cię za serce – marką  Egan Italy sklep Frasco zauroczył się bez najmniejszego zawahania!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest