HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Claude Monet

Wyświetlanie 1–24 z 58 wyników

Jeśli jesteś wielbicielem impresjonizmu w sztuce, to zdecydowanie nie mogłeś nie poznać francuskiego malarza – Claude’a Moneta. Uważany powszechnie za ojca tego nurtu, żył w latach 1840-1924. To właśnie jednemu z jego obrazów zawdzięczamy nazwę tego kierunku w sztuce. Claude Monet zasłynął z malowania na zewnątrz. Jak nikt inny, potrafił uchwycić magię chwili i zamknąć ją w swoich obrazach, zachowując ją na płótnie na zawsze. We Frasco jesteśmy wielkimi wielbicielami Moneta, dlatego przedmioty inspirowane jego dziełami możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Goebel – Monet: to połączenie, które zachwyca

Claude Monet należy do najbardziej cenionych artystów minionej epoki. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że jego dzieła zainteresowały również znaną na całym świecie markę Goebel. To ceniona fabryka porcelany, która tworzy stylowe dekoracje do domu oraz sztukę użytkową.

Jedną z najbardziej znanych i uwielbianych kolekcji tego producenta jest Artis Orbis, której nazwę można przetłumaczyć z łaciny jako „świat sztuki”. W ramach tej kolekcji można znaleźć dzieła najbardziej znanych i cenionych artystów z całego świata, których prace zostały wpisane w kanon malarskiej klasyki. Nie mogło w niej również zabraknąć również naszego francuskiego malarza!

Dzięki temu, że światowy producent porcelany i szkła zainteresował się pracami artysty, dzisiaj możemy cieszyć się wyjątkowym połączeniem ich prac. Przedmioty, jakie tworzy marka Goebel w ramach słynnej kolekcji, są inspirowane m.in. właśnie obrazami Moneta. To połączenie, które zachwyca i budzi podziw. W naszej ofercie znajdziesz liczne dzieła malarza, pokrywające wysokiej jakości porcelanowe i szklane wyroby, doskonałe do ozdobienia każdego, elegancko urządzonego domu.

Goebel Artis Orbis Monet – kolekcja porcelany do stylowego wnętrza

Obrazy, jakie malował Claude Monet, mimo upływu czasu wciąż budzą zachwyt. Początkowo artysta przedstawiał w nich naturę w wyjątkowym, spontanicznym i żywym stylu, starając się przy tym uchwycić jej istotę. Kiedy jego twórczość ewoluowała, jej forma traciła na znaczeniu, przybierając kształt zbliżony do abstrakcyjnych, barwnych plam. Dla artysty najważniejszymi elementami obrazów stały się światło oraz wydobywany przez nie kolor.

Delikatne i łagodne w odbiorze obrazy, jakie malował Claude Monet doskonale sprawdzają się jako elegancka ozdoba stylowego wnętrza. Jego twórczość możesz mieć teraz jednak nie tylko w formie tradycyjnego płótna. Wręcz przeciwnie! Producent porcelany zadbał o to, aby każdy z nas mógł posiadać w swoim domu jego dzieła w nowej, eleganckiej i zaskakującej formie.

W ofercie sklepu Frasco znajdziesz szereg akcesoriów domowych inspirowanych obrazami, które malował Claude Monet. Możesz liczyć m.in. na stylowe, porcelanowe obrazy, dekoracyjne wazony, ozdobne puszki, patery, czy zegary. To niewątpliwie szykowne akcesoria, które z powodzeniem dopełnią wystrój każdego klasycznego wnętrza.

To jednak nie wszystko! Marka Goebel przełożyła jego twórczość również na akcesoria typowo użytkowe. Claude Monet w najlepszym wydaniu może teraz znaleźć się na stylowym, praktycznym kubku porcelanowym, eleganckiej biżuterii, doskonałej do nałożenia od święta i na co dzień, czy na etui do okularów. Dzięki marce Goebel możesz cieszyć się pracami jednego z najbardziej znanych i cenionych artystów na świecie każdego dnia.

Goebel Artis Orbis Claude Monet – sztuka na każdy dzień

Claude Monet był artystą wybitnym. Jego dzieła przypadną do gustu każdej osobie o łagodnym usposobieniu, która ceni sobie statyczność i delikatność w sztuce. Produkty z jego obrazami, jakie znajdziesz w naszej ofercie, doskonale sprawdzają się w roli eleganckiego i stylowego prezentu dla bliskiej osoby, która interesuje się sztuką.

U nas możesz liczyć na akcesoria ozdobione obrazami, które przeszły do absolutnej klasyki sztuki. Przykładem mogą być chociażby słynne „Lilie wodne”, czy słynny „Dom artysty”, które namalował Claude Monet. To dzieła, które momentalnie budzą w nas ciepłe i optymistyczne myśli oraz zapewniają spokój ducha i nostalgiczne myśli. Chcąc zrobić komuś podarunek od serca, warto postawić właśnie na jego prace.

Claude Monet to artysta ponadczasowy, a jego twórczość nigdy się nie starzeje. Właśnie dlatego doskonale sprawdza się przy dekorowaniu wnętrz w stylu klasycznym. Zerknij na przygotowane przez nas propozycje sztuki użytkowej i ciesz się dziełami ulubionego malarza codziennie!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest