Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Materiał

Mleczniki porcelanowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Idealny poranek praktycznie nie istnieje bez aromatycznej kawy, która pozytywnie nastraja nas na resztę dnia. Jednak ten bardzo ważny rytuał nie byłby dopełniony bez dobrze dopasowanej zastawy, której nieodłącznym elementem jest porcelanowy mlecznik. To niesamowite akcesorium jest nie tylko praktyczne, ale również stworzone z niezwykłą starannością i precyzją.

Mleczniki z porcelany – wspaniałe uzupełnienie domowej zastawy

Mlecznik do kawy jest bezsprzecznie jednym z najistotniejszych elementów serwisu kawowego. Bez niego praktycznie niemożliwe jest przygotowanie kompletnej porannej rutyny. Uzupełniając swoją zastawę w tak wyjątkowy mlecznik – nie będziesz wyobrażać sobie poranka bez nalewania z niego ulubionych dodatków do kawy lub herbaty. Dzięki cieszącej oko porcelanie i mistrzowskim wzorom całość nabierze zupełnie nowego charakteru!

Piękno i staranność wykonanych wzorów docenią również osoby niebędące pasjonatami lub kolekcjonerami. Z tego powodu, kompletując prezent dla ukochanego członka rodziny, nie zapomnij o podarunku stworzonym przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych fabryk porcelany. U nas do wyboru masz porcelanowe mleczniki zarówno dla wielbicieli prostej minimalistycznej formy, bogatych dekoracji, jak i porcelanowej klasyki. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie, a porcelanowy mlecznik niejednokrotnie zaskoczy swoją nieszablonowością.

Mleczniki porcelanowe niezmienne ozdabiają każdy rytuał picia kawy

W sklepie Frasco znajdziesz mleczniki, które zostały stworzone przez wybitnych projektantów, tworzących porcelanowe dzieła sztuki. Przykładem mogą być produkty z kolekcji Biała Maria, TAC Gropius Platinum lub Sanssouci Gold od marki Rosenthal. Jest to porcelana, która liczy sobie już ponad 100 lat, jednak doskonale sprawdza się również dzisiaj. Będzie dumnie zdobić wszystkie Twoje przyjęcia w gronie rodziny i przyjaciół. W końcu klasyka nigdy nie wychodzi z mody!

Na naszą ofertę mogą również liczyć wielbiciele nowoczesnego zdobnictwa, bogatego we wzory i widoczne dekoracje. Z asortymentu Frasco możemy przytoczyć, jako przykład, mleczniki marki Vista Alegre z kolekcji Sol y Sombra. To nowoczesny i odważny element zestawu kawowego, który może wzbogacić również Twoją porcelanową kolekcję o wzory artystycznie nawiązujące do stylu modernistycznego. Innymi kolekcjami Vista Alegre, których obecnością w naszym sklepie możemy się pochwalić, są: Harvard, Ornament, Transatlantica, Amazonia, Utopia, Carrara, Coralina i Butterfly Parade. Jest w czym wybierać!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest