Darmowa dostawa od 150 zł

Mleczniki porcelanowe

Filters
Filtry produktów Showing all 18 Produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller
Kategorie produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller

Pokazuje wszystkie 18 produktów

 • Mlecznik 180 ml Marie Luise Streublume Seltmann Weiden
  serwis kawowo-herbaciany Marie Luise Streublume Seltmann Weiden
  Mlecznik 180 ml Marie Luise Streublume Seltmann Weiden , ,
  Mlecznik 180 ml Marie-Luise Streublume marki Seltmann Weiden w delikatnej, kremowej barwie dekorowany wdzięcznymi kwiatkami i owocami.
  85,00 
 • Mlecznik porcelanowy Vista Alegre Carrara , ,
  Mlecznik porcelanowy Vista Alegre Carrara Carrara to porcelanowy serwis stołowy ozdobiony wzorem marmuru Carrara i wykończony ręcznie paskiem farby wzbogaconej złotem. W roku 2017 serwis uzyskał nominację do nagrody German Design Award 2017, a także otrzymał nagrodę w prestiżowym konkursie Reddot Award 2017. Interesują Cię inne elementy kolekcji CARRARA? Skontaktuj się z nami. Czas oczekiwania na dostawę produktów na indywidualne zamówienie od 10 do 30 dni roboczych.
  226,00 
 • mlecznik porcelanowy vista alegre amazonia
  mlecznik porcelanowy vista alegre amazonia
  Mlecznik porcelanowy Vista Alegre Amazonia , ,
  Mlecznik porcelanowy Vista Alegre Amazonia Serwis porcelanowy Amazonia to zarówno serwis obiadowy, jak i serwis kawowy oraz herbaciany. W kolekcji znajdziemy także elementy wystroju wnętrz. Kolekcja Amazonia łączy w sobie design i świadomość ekologiczną, a także, po raz pierwszy, porcelanę, kamionkę, szkło i kryształ.                                         Interesują Cię inne elementy kolekcji AMAZONIA? Skontaktuj się z nami. Czas oczekiwania na dostawę produktów na indywidualne zamówienie od 10 do 30 dni roboczych.
  285,00 
 • mlecznik porcelanowy Vista Alegre Utopia
  mlecznik porcelanowy Vista Alegre Utopia
  Mlecznik porcelanowy Vista Alegre Utopia , ,
  Mlecznik porcelanowy Vista Alegre Utopia Serwis porcelanowy Utopia marki Vista Alegre  inspirowany japońską tradycją orgiami to wspaniała propozycja na gustowną, codzienną zastawę stołową. Delikatne, płynnie rozchodzące się krzywe przywodzą na myśl marszczenia papieru w składanych figurkach orgiami.                             Interesują Cię inne elementy kolekcji UTOPIA? Skontaktuj się z nami. Czas oczekiwania na dostawę produktów na indywidualne zamówienie od 10 do 30 dni roboczych.
  110,00 
 • Cha mlecznik 210 ml Alessi
  Cha czajnik i dzbanek 900 ml Alessi aranżacja
  Cha mlecznik 210 ml Alessi , ,
  Cha mlecznik 210 ml marki Alessi wraz z cukiernicą i dzbankiem do parzenia herbaty z tej samej serii, będącym jednocześnie czajnikiem, stanowi bardzo elegancki i piękny komplet stołowy.
  249,00 
 • vista alegre christian lacroix butterfly parade porcelanowy serwis w motyle
  Mlecznik porcelanowy Vista Alegre Butterfly Parade , ,
  Serwis porcelanowy Butterfly Parade zaprojektowany przez Christian’a Lacroix przedstawia paradę motyli latających nad porcelaną dając zachwycający trójwymiarowy efekt. Wykończony ręcznie paskiem farby wzbogaconej złotem i platyną. Christian Lacroix to ekskluzywny francuski dom mody, który stawia na przepych, luksus, haute couture – zarówno jeśli chodzi o ubrania, jak i o wnętrza. Fabryka porcelany Vista Alegre, założona w 1824 roku, od zawsze ściśle związana była z historią i życiem kulturalnym Portugalii. Serwisy porcelanowe Vista Alegre znaleźć można w domach znanych osobistości, w pałacach królewskich, a także w niezliczonych ambasadach i instytucjach publicznych. Czas oczekiwania na dostawę od 10 do 30 dni roboczych.                                                 Interesują Cię inne elementy kolekcji Butterfly ParadeSkontaktuj się z nami.
  437,00 
 • mlecznik porcelanowy vista alegre christian lacroix sol y sombra
  vista alegre christian lacroix sol y sombra porcelanowy serwis czarno-biały
  Mlecznik porcelanowy Vista Alegre Sol y Sombra , ,
  Sol y Sombra to odważny i nowoczesny zestaw obiadowy oraz zestaw kawowy i herbaciany z porcelany, który wygląda jak gdyby został pomalowany akwarelami w nieregularne czarne i białe pasy zaakcentowane złotymi i platynowymi zdobieniami nakładanymi ręcznie. Christian Lacroix to ekskluzywny francuski dom mody, który stawia na przepych, luksus, haute couture – zarówno jeśli chodzi o ubrania, jak i o wnętrza. Fabryka porcelany Vista Alegre, założona w 1824 roku, od zawsze ściśle związana była z historią i życiem kulturalnym Portugalii. Serwisy porcelanowe Vista Alegre znaleźć można w domach znanych osobistości, w pałacach królewskich, a także w niezliczonych ambasadach i instytucjach publicznych. Czas oczekiwania na dostawę od 10 do 30 dni roboczych.                                                 Interesują Cię inne elementy kolekcji Sol y SombraSkontaktuj się z nami.
  405,00 
 • mlecznik porcelanowy vista alegre oskar de la renta coralina
  vista alegre oskar de la renta coralina porcelana stolowa
  Mlecznik porcelanowy Vista Alegre Coralina , ,
  Coralina, serwis obiadowy, a także serwis kawowy i herbaciany, zaprojektowany przez Oscara de la Renta, króla mody wieczorowej i jedego z najważniejszych amerykańskich projektantów, ozdobiony jest tym samym wzorem, kwiatów wiśni i pigwy, co suknia jego autorstwa, w której Kirsten Dunst pozowała dla wrześniowego wydania magazynu Vogue w 2006r. Fabryka porcelany Vista Alegre, założona w 1824 roku, od zawsze ściśle związana była z historią i życiem kulturalnym Portugalii. Serwisy porcelanowe Vista Alegre znaleźć można w domach znanych osobistości, w pałacach królewskich, a także w niezliczonych ambasadach i instytucjach publicznych. Czas oczekiwania na dostawę od 10 do 30 dni roboczych.                                               Interesują Cię inne elementy kolekcji CoralinaSkontaktuj się z nami.
  253,00 
 • mlecznik porcelanowy vista alegre ornament portugalia
  serwis porcelanowy vista alegre ornament portugalia
  Mlecznik porcelanowy Vista Alegre Ornament , ,
  Serwis porcelanowy Ornament zainspirowany dekoracjami na sufitach pałacu Vista Alegre zaskakuje swoim wyrafinowaniem oraz subtelnością białego reliefu na białych elementach, łącząc klasyczną architekturę i współczesny design. Autorem zestawu jest francuski projektant Sam Baron, uznany przez Philippe'a Starcka za jednego z najważniejszych projektantów następnej dekady. Fabryka porcelany Vista Alegre, założona w 1824 roku, od zawsze ściśle związana była z historią i życiem kulturalnym Portugalii. Serwisy porcelanowe Vista Alegre znaleźć można w domach znanych osobistości, w pałacach królewskich, a także w niezliczonych ambasadach i instytucjach publicznych. Czas oczekiwania na dostawę od 10 do 30 dni roboczych.                                               Interesują Cię inne elementy kolekcji OrnamentSkontaktuj się z nami.
  179,00 
 • mlecznik porcelanowy Vista Alegre Harvard
  serwis porcelanowy portugalia vista alegre
  Mlecznik porcelanowy Vista Alegre Harvard , ,
  Serwis porcelanowy Harvard to zarówno zestaw obiadowy, jaki i zestaw kawowy oraz herbaciany o niebanalnym zdobieniu, w ciekawych barwach i współczesnym stylu stanowiący niepowtarzalny przejaw elegancji w przedmiotach codziennego użytku. Wykończony ręcznie paskiem farby wzbogaconej platyną. Fabryka porcelany Vista Alegre, założona w 1824 roku, od zawsze ściśle związana była z historią i życiem kulturalnym Portugalii. Serwisy porcelanowe Vista Alegre znaleźć można w domach znanych osobistości, w pałacach królewskich, a także w niezliczonych ambasadach i instytucjach publicznych. Czas oczekiwania na dostawę od 10 do 30 dni roboczych.                                               Interesują Cię inne elementy kolekcji HarvardSkontaktuj się z nami.
  189,00 
 • mlecznik porcelanowy transatlantica portugalia vista alegre
  serwis porcelanowy transatlantica portugalia vista alegre
  Mlecznik porcelanowy Vista Alegre Transatlantica , ,
  Serwis porcelanowy Transatlantica został stworzona przez współczesnego, brazylijskiego projektant Brunno Jahara dla upamiętnienia Roku Portugalii w Brazylii i roku Brazylii w Portugalii. Porcelanowe filiżanki do kawy, filiżanki do herbaty i inne elementy,  z których składa się serwis obiadowy i deserowy charakteryzują odniesienia do morskich tradycji obu krajów. Wykończony ręcznie paskiem farby wzbogaconej złotem. Fabryka porcelany Vista Alegre, założona w 1824 roku, od zawsze ściśle związana była z historią i życiem kulturalnym Portugalii. Serwisy porcelanowe Vista Alegre znaleźć można w domach znanych osobistości, w pałacach królewskich, a także w niezliczonych ambasadach i instytucjach publicznych. Czas oczekiwania na dostawę od 10 do 30 dni roboczych.                                               Interesują Cię inne elementy kolekcji TransatlanticaSkontaktuj się z nami.
  262,00 
 • mlecznik porcelanowy Vola Fabelle by Anna Halarewicz
  mlecznik porcelanowy Vola Fabelle by Anna Halarewicz
  Mlecznik porcelanowy Vola Fabelle by Anna Halarewicz , ,
  Niezwykle uroczy i kobiecy serwis kawowy ozdobiony grafikami polskiej malarki i ilustratorki modowej Anny HalarewiczPolska porcelana dekorowana marki VOLA to przedmioty najwyższej jakości o unikalnym na rynku wzornictwie i wyjątkowym charakterze. Filozofia marki zawarta jest w nazwie ‘art of deco’, którą tłumaczymy jako ‘sztuka dekorowania’. VOLA współpracuje tylko z bezpośrednimi producentami z Polski.
  100,00 
 • rosenthal mlecznik porcelanowy studio line tac gropius
  rosenthal mlecznik porcelanowy studio line tac gropius
  Mlecznik porcelanowy Rosenthal TAC Gropius White , ,
  Serwis porcelanowy TAC został zaprojektowany przez Waltera Gropiusa - założyciela i pierwszego dyrektora szkoły Bauhaus, a także legendę architektury europejskiej. Nazwa zestawu pochodzi od nazwy studia projektowego The Architects' Collaborative, założonego przez Gropiusa w Cambridge (Massachusetts) w 1946 roku. Kolekcja łączy funkcjonalność z prostotą formy. Odzwierciedleniem tego połączenia jest charakterystyczne ukształtowanie uszka, które otrzymało ostrokątną formę złagodzoną miękkimi zaokrągleniami.
  215,00 
 • Promocja
  rosenthal mlecznik porcelanowy studio line tac gropius platinum
  rosenthal mlecznik porcelanowy studio line tac gropius platinum
  260,00  195,00 
  Mlecznik porcelanowy Rosenthal TAC Gropius Platinum , , , ,
  Serwis porcelanowy TAC został zaprojektowany przez Waltera Gropiusa - założyciela i pierwszego dyrektora szkoły Bauhaus, a także legendę architektury europejskiej. Nazwa zestawu pochodzi od nazwy studia projektowego The Architects' Collaborative, założonego przez Gropiusa w Cambridge (Massachusetts) w 1946 roku. Kolekcja łączy funkcjonalność z prostotą formy. Odzwierciedleniem tego połączenia jest charakterystyczne ukształtowanie uszka, które otrzymało ostrokątną formę złagodzoną miękkimi zaokrągleniami.
  260,00  195,00 
  260,00  195,00 
 • mlecznik porcelanowy rosenthal sanssouci ramona
  mlecznik porcelanowy rosenthal sanssouci ramona
  Mlecznik porcelanowy Rosenthal Sanssouci Ramona , ,
  Porcelana Rosenthal Sanssouci to jedna z najpopularniejszych i najbardziej klasycznych kolekcji na naszym rynku. Filiżanki do kawy i herbaty, a także serwis obiadowy nie tylko zdobi stoły w wielu domach, ale jest równie chętnie wybierany jako prezent ślubny, czy też prezent pod choinkę. Rosenthal Ramona pięknie zdobiona delikatnymi różyczkami od razu przywodzi na myśl stare, cenne serwisy porcelanowe naszych babć.
  270,00 
 • Mlecznik Sanssouci Gold Rosenthal
  Mlecznik Sanssouci Gold Rosenthal
  Mlecznik Sanssouci Gold Rosenthal , ,
  Porcelana Rosenthal Sanssouci to jedna z najpopularniejszych i najbardziej klasycznych kolekcji na naszym rynku. Filiżanki do kawy i herbaty, a także serwis obiadowy nie tylko zdobi stoły w wielu domach, ale jest równie chętnie wybierany jako prezent ślubny, czy też prezent pod choinkę. Bez względu na okazję, czy okoliczności porcelana Rosenthal to klasyka w najlepszym wydaniu.
  170,00 
 • Mlecznik dla 2 osób Biała Maria Rosenthal
  Mlecznik dla 2 osób Biała Maria Rosenthal
  Mlecznik dla 2 osób Biała Maria Rosenthal ,
  Porcelana Rosenthal Biała Maria jest z nami już od ponad 100 lat! Filiżanki do kawy i herbaty, a także serwis obiadowy nie tylko zdobi stoły w wielu domach, ale jest równie chętnie wybierany jako prezent ślubny, czy też prezent pod choinkę. Bez względu na okazję, czy okoliczności porcelana Rosenthal to klasyka w najlepszym wydaniu.
  120,00 
 • mlecznik porcelanowy dla 6 osób Rosenthal Biała Maria
  mlecznik porcelanowy dla 6 osób Rosenthal Biała Maria
  Mlecznik dla 6 osób Biała Maria Rosenthal ,
  Porcelana Rosenthal Biała Maria jest z nami już od ponad 100 lat! Filiżanki do kawy i herbaty, a także serwis obiadowy nie tylko zdobi stoły w wielu domach, ale jest równie chętnie wybierany jako prezent ślubny, czy też prezent pod choinkę. Bez względu na okazję, czy okoliczności porcelana Rosenthal to klasyka w najlepszym wydaniu.
  150,00 

Idealny poranek praktycznie nie istnieje bez aromatycznej kawy, która pozytywnie nastraja nas na resztę dnia. Jednak ten bardzo ważny rytuał nie byłby dopełniony bez dobrze dopasowanej zastawy, której nieodłącznym elementem jest porcelanowy mlecznik. To niesamowite akcesorium jest nie tylko praktyczne, ale również stworzone z niezwykłą starannością i precyzją.

Mleczniki z porcelany – wspaniałe uzupełnienie domowej zastawy

Mlecznik do kawy jest bezsprzecznie jednym z najistotniejszych elementów serwisu kawowego. Bez niego praktycznie niemożliwe jest przygotowanie kompletnej porannej rutyny. Uzupełniając swoją zastawę w tak wyjątkowy mlecznik – nie będziesz wyobrażać sobie poranka bez nalewania z niego ulubionych dodatków do kawy lub herbaty. Dzięki cieszącej oko porcelanie i mistrzowskim wzorom całość nabierze zupełnie nowego charakteru!

Piękno i staranność wykonanych wzorów docenią również osoby niebędące pasjonatami lub kolekcjonerami. Z tego powodu, kompletując prezent dla ukochanego członka rodziny, nie zapomnij o podarunku stworzonym przez jedną z najbardziej rozpoznawalnych fabryk porcelany. U nas do wyboru masz porcelanowe mleczniki zarówno dla wielbicieli prostej minimalistycznej formy, bogatych dekoracji, jak i porcelanowej klasyki. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie, a porcelanowy mlecznik niejednokrotnie zaskoczy swoją nieszablonowością.

Mleczniki porcelanowe niezmienne ozdabiają każdy rytuał picia kawy

W sklepie Frasco znajdziesz mleczniki, które zostały stworzone przez wybitnych projektantów, tworzących porcelanowe dzieła sztuki. Przykładem mogą być produkty z kolekcji Biała Maria, TAC Gropius Platinum lub Sanssouci Gold od marki Rosenthal. Jest to porcelana, która liczy sobie już ponad 100 lat, jednak doskonale sprawdza się również dzisiaj. Będzie dumnie zdobić wszystkie Twoje przyjęcia w gronie rodziny i przyjaciół. W końcu klasyka nigdy nie wychodzi z mody!

Na naszą ofertę mogą również liczyć wielbiciele nowoczesnego zdobnictwa, bogatego we wzory i widoczne dekoracje. Z asortymentu Frasco możemy przytoczyć, jako przykład, mleczniki marki Vista Alegre z kolekcji Sol y Sombra. To nowoczesny i odważny element zestawu kawowego, który może wzbogacić również Twoją porcelanową kolekcję o wzory artystycznie nawiązujące do stylu modernistycznego. Innymi kolekcjami Vista Alegre, których obecnością w naszym sklepie możemy się pochwalić, są: Harvard, Ornament, Transatlantica, Amazonia, Utopia, Carrara, Coralina i Butterfly Parade. Jest w czym wybierać!