HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Transatlantica

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Rok 2012 w Brazylii ustanowiono rokiem Portugalii, a w Portugalii rokiem Brazylii. To okres upamiętniający historię podróży ze Starego do Nowego Świata przez Ocean Atlantycki. Z tej właśnie okazji brazylijski projektant Bruno Jahara zaprojektował serwis porcelanowy dla światowej marki Vista Alegre. Transatlantica to kolekcja inspirowana morskimi tradycjami obu tych krajów. Eleganckie wzory i niepowtarzalny design sprawiają, że wiele osób uważa właśnie tę kolekcję za wizytówkę tego światowego producenta porcelany.

Vista Alegre Transatlantica – kolekcja zachwycająca wzornictwem

W sklepie Frasco nie jesteśmy obojętni na trendy panujące we wnętrzarskiej modzie. Stale je śledzimy i wprowadzamy również do swojej oferty. Są jednak wzory i motywy, które zachwycają wszystkie pokolenia, niezależnie od wciąż zmieniającej się mody. Kolekcję Transatlantica Vista Alegre z pewnością można do nich zaliczyć.

To serwis, który zachwyca każdego. Precyzyjnie wykonane wzornictwo, najwyższa jakość porcelany i dekoracyjne zdobienia z udziałem farby wzbogaconej złotem – to najważniejsze cechy kolekcji, która zdecydowanie wyróżnia się na tle popularnych serwisów obiadowych i kawowych swoim unikalnym, symbolicznym charakterem i niepowtarzalnym designem.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty z kolekcji Transatlantica Vista Alegre, które pomogą Ci stworzyć elegancki i oryginalny serwis obiadowy, kawowy i herbaciany. Przygotowaliśmy dla Ciebie stylowe filiżanki na spodkach, kubki i dzbanki, a także cukiernice i dzbanki do herbaty oraz zróżnicowaną ofertę talerzy. Możesz liczyć zarówno na propozycje bogato zdobione niebieskimi ornamentami, nawiązującymi do portugalskiego wzornictwa, jak i te, w których dominującym kolorem jest biel.

Inspirowana morskimi tradycjami kolekcja Transatlantica Vista Alegre

Kolekcja Vista Alegre Transatlantica doskonale sprawdza się w roli eleganckiego serwisu obiadowego i kawowego. Pozwala na piękną prezentację dania i deseru, a popołudniowa herbata popijana z filiżanek Transatlantica sprawia szczególną przyjemność. To serwis, który uosabia piękno i głębię głębokiego morza, przywodząc na myśl pieniące się fale.

Serwis doskonale pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza – zwraca na siebie uwagę swoją estetyką i kolorami, dlatego pełni nie tylko funkcję standardowych naczyń, ale także dekoracyjną. Efektowny kontrast głębokiego, niebieskiego odcienia, zestawiony z klasyczną porcelanową bielą przyciąga wzrok i budzi zaciekawienie każdego gościa. Spraw, aby podany obiad i herbata smakowały, jak nigdy dotąd!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest