HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Torby prezentowe Goebel

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Nie od dziś wiadomo, że dobrze przemyślane opakowanie podarunku jest równie ważne, co jego zawartość. W końcu to właśnie ono odpowiada za stworzenie pierwszego, często najważniejszego wrażenia. Właśnie dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie torby prezentowe Goebel – opakowania przyozdobione motywami z dzieł wybitnych światowych malarzy. To z pewnością idealne dodatki do prezentu dla każdego miłośnika sztuki!

Prezentowe torby od Goebel to świetne uzupełnienie podarunku

Jeśli poszukujesz idealnej torby na prezent, która zaskoczy pięknym wykonaniem i zaskakującym wzornictwem, to z pewnością możesz na nas liczyć. W naszym sklepie znajdziesz modele przygotowane przez markę Goebel – światowej sławy producenta porcelany, który w ramach kolekcji Artis Orbis stworzył serię przedmiotów codziennego użytku, udekorowanych motywami z najbardziej cenionych dzieł malarskich.

Torby na prezenty od Goebel pozwalają na eleganckie wykończenie każdego podarunku. Zerknij na przygotowane przez nas propozycje. Możesz wśród nich znaleźć m.in. motywy z obrazów Gustava Klimta, Vincenta van Gogha, czy licznych współczesnych malarzy, których prace wyróżniają się śmiałą kolorystyką i bogactwem detali.

Torby prezentowe Goebel – idealne na szereg okazji

W sklepie Frasco znajdziesz prezentowe torby Goebel, które wyróżniają się ciekawym wzornictwem. Motywy z ulubionych obrazów sprawiają, że tego typu opakowania świetnie sprawdzą się przy podarunku urodzinowym, imieninowym, a także jako imprezowy gift dla gospodarza domu.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest