HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Romero Britto

Wyświetlanie 1–24 z 87 wyników

Cenisz sobie sztukę współczesną, pełną żywiołowych kolorów i motywów? W takim razie na pewno prace, jakie stworzył we współpracy z marką Goebel Romero Britto, przypadną Ci do gustu. To artysta znany dzisiaj na arenie międzynarodowej ze swoich pop-artowych dzieł, autor licznych obrazów, rzeźb i instalacji, które można dzisiaj oglądać w galeriach i muzeach w ponad 100 krajach. Jego dziełami zainteresowała się również marka Goebel, która stworzyła kolekcję szkła, porcelany i akcesoriów użytkowych Pop Art. Jego dzieł nie mogło zabraknąć również w ofercie tego światowego producenta porcelany! Zerknij, jakie owoce tej współpracy mamy w swojej ofercie!

Goebel Romero Britto – współpraca, która zbiera piękne owoce

Marka Goebel to wybitny producent porcelany, który zawdzięcza światową sławę ponad 150 latom doświadczenia w produkcji wyrobów porcelanowych i szklanych. Obecnie marka nawiązuje współprace z licznymi artystami i projektantami, tworząc wspólnie prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Przykładem takiej współpracy jest właśnie kolekcja Pop Art, w której ogromną wartość stanowi właśnie Romero Britto.

W ramach kolekcji znajdziesz szereg wyrobów porcelanowych i szklanych, przyozdobionych dziełami wybitnego malarza. W naszej ofercie znajdziesz również liczne przedmioty użytkowe, takie jak etui na okulary, portfele, czy breloczki. Te pozwolą Ci cieszyć się sztuką nowoczesną każdego dnia, niezależnie od miejsca i czasu.

Niewątpliwą wartością dla współpracy Goebel Romero Britto są również porcelanowe naczynia, takie jak kubki na wynos, klasyczne, filiżanki i dzbanki, które mogą wzbogacić Twój serwis obiadowy i kawowy o energetyzujące, oryginalne i optymistyczne propozycje. W naszym sklepie znajdziesz również stylowe wazony, które świetnie wpisują się w nowoczesny nurt pop-artu. To dekoracje, które z miejsca odmieniają charakter wnętrza i stanowią prawdziwe serce domu. Nikt nie przejdzie koło nich obojętnie!

Niepowtarzalne figurki, które zaprojektował Romero Britto

Ze współpracy Goebel – Romero Britto powstało coś jeszcze: unikalne figurki z porcelany, które mogą stanowić oryginalną ozdobę każdego wnętrza. To zdecydowanie przedmioty z duszą, które w zupełności oddają ducha pop-artu. To doskonała dekoracja do ekstrawaganckiego salonu, pełnego kolorów i artystycznego klimatu. Jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalną atmosferę w swoim domu, wypełnioną pozytywną energią i optymizmem, przejrzyj przygotowaną przez nas ofertę. Na pewno projekty od Romero Britto przypadną Ci do gustu!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest