NIESPODZIANKI Z OKAZJI DNIA MATKI I DNIA OJCA OD 18 DO 27 MAJA 2024 - SPRAWDŹCIE ZAKŁADKĘ PROMOCJE!

HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Parasole Goebel

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Parasol – z pozoru proste akcesorium, które w swojej szafie ma praktycznie każdy. A jednak! Nawet tak niepozorny przedmiot może zachwycać oryginalnym designem i precyzyjnym wykonaniem. Właśnie tak to wygląda w przypadku produktów marki Goebel. Parasole damskie, które znajdziesz w naszej ofercie, przyciągają uwagę już z daleka. Przyozdobione motywami z obrazów wybitnych malarzy pozwalają na codzienne obcowanie ze sztuką.

Parasole Goebel to efektowne dodatki

Jeśli uwielbiasz akcesoria przyciągające wzrok otaczających Cię ludzi, to parasolki Goebel zdecydowanie powinny Cię zainteresować. W sklepie Frasco znajdziesz m.in. modele dwustronne, w których warstwa dekoracyjna znajduje się na spodniej stronie. Tego typu parasole Goebel posiadają również odwrotną metodę składania. Dzięki niej dekoracyjna warstwa jest całkowicie widoczna po złożeniu całości. Co warto wspomnieć, marka Goebel zaprojektowała te akcesoria w ramach kolekcji Artis Orbis. Ma ona na celu przybliżenie nam dzieł wybitnych malarzy i częstsze obcowanie ze światem sztuki.

Goebel parasole damskie – idealne na prezent

Projekty parasoli Goebel posiadają coraz większe grono wielbicieli. Nie oznacza to jednak, że w naszej ofercie nie ma tradycyjnych parasolek z subtelnymi, kobiecymi zdobieniami. Zerknij na przygotowaną przez nas listę produktów. Na pewno znajdziesz w niej parasolki Goebel, które będziesz chciał mieć w swojej garderobie. Kto wie, może znajdziesz tu propozycję prezentu dla bliskiej Ci osoby?

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest