HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Świeczniki Goebel

Wyświetlanie 1–24 z 48 wyników

Świeczki to dekoracje, które możemy spotkać dzisiaj niemalże w każdym domu. Wcale nas to nie dziwi! Wprowadzają do wnętrza przytulną atmosferę, elegancję i rodzinne ciepło. Idealnie komponują się ze stylowymi wazonami, figurkami i zdjęciami w ramkach. Właśnie dlatego zasługują na wyjątkową oprawę w formie świecznika. Marka Goebel przygotowała dla Ciebie propozycje, które doskonale sprawdzą się w każdym nowoczesnym i tradycyjnym wnętrzu. Nie mogło u nas zabraknąć również modeli świątecznych.

Świeczniki Goebel do przytulnego wnętrza

Marka Goebel ma w swoim dorobku szereg porcelanowych i szklanych kolekcji, które od ponad wieku zdobią wnętrza naszych domów i służą praktycznym zastosowaniem. Efektowne świeczniki tego producenta z pewnością świetnie dopełnią niejeden zestaw naczyń, wzbogacając aranżację stołu podczas wizyty gości.

W sklepie Frasco znajdziesz zarówno modele wykonane ze szkła, jak i porcelany. Możesz liczyć m.in. na propozycje ozdobione motywami z dzieł wybitnych malarzy, takich jak Gustav Klimt, czy Alphonse Mucha. Przygotowaliśmy również świeczniki od Goebel będące owocem współpracy marki z licznymi artystami, np. Rosiną Wachtmeister i Jamesem Rizzi.

Świeczniki od Goebel w nowoczesnym stylu

Podobnie jak marka Goebel, jesteśmy przygotowani na zróżnicowane gusta naszych Klientów. Właśnie dlatego zarówno wielbiciele nowoczesnego stylu, jak i secesyjnej klasyki znajdą u nas coś dla siebie. Świeczniki Goebel z motywem humorystycznym, a także te o eleganckim wzornictwie świetnie sprawdzą się w formie wyszukanego prezentu.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest