NIESPODZIANKI Z OKAZJI DNIA MATKI I DNIA OJCA OD 18 DO 27 MAJA 2024 - SPRAWDŹCIE ZAKŁADKĘ PROMOCJE!

HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Vista Alegre

Wyświetlanie 1–24 z 265 wyników

Zapraszamy do obejrzenia niezwykle popularnej i zachwycającej porcelany Vista Alegre – portugalskiej fabryki, która od 1824 roku tworzy niezwykłe dzieła sztuki. Ich wyroby idealnie odzwierciedlają historię i życie kulturalne w Portugalii, dzięki czemu zyskały tak ogromną sławę na całym naszym globie. Rygorystyczne podejście do jakości pracy ręcznej pozwala zachować bezcenne dziedzictwo artystyczne, które stale się wzbogaca. Połączenie historii i nowoczesności z pewnością stawia Vista Alegre w czołówce tej branży.

Vista Alegre – sklep z tradycją i doświadczeniem

Używanie surowców najwyższej jakości jest znakiem rozpoznawczym marki Vista Alegre. Sklep Fraco zachwycony filozofią tej marki, posiada wiele produktów, które są gotowe zachwycić każdego konesera sztuki. Wyjątkowa odporność mechaniczna w najbardziej wrażliwych obszarach zastawy stołowej uzyskana jest poprzez połączenie surowców oraz metod wytwarzania i projektowania. To zapewnia wysoki poziom trwałości porcelany, która będzie odporna na drobne puknięcia. Wyroby Vista Alegre spełniają najwyższe standardy jakości i funkcjonalności, zachowując przy tym niepowtarzalny i zachwycający styl.

Wielowymiarowość kolekcji Vista Alegre – sklep Frasco oferuje ogromny wybór

Tak wielu producentów stawia przede wszystkim na niezwykłą formę wyrobów, czego przykładem jest właśnie Vista Alegre. Sklep Frasco posiada wiele kolekcji, które były tworzone z wielkim oddaniem i pieczołowitością. Marka ma na swoim koncie współpracę z takimi prestiżowymi projektantami jak Sam Baron, Carsten Gollnick, Brunno Jahara, Bartek Mejor, Karima Rashida, Joana Vasconcelos i Nery. Vista Alegre nawiązało również współpracę z Christianem Lacroix Maison, który zaprojektował kolekcje takie jak Butterfly Parade, Forum, Picassiette I Sol Y Sombra.

Dodatkowo wielu ambasadorów, szefów państw, a nawet sama rodzina królewska, są w posiadaniu produktów Vista Alegre. To czyni produkty tej marki synonimem doskonałości i niezrównanego kunsztu, który można spotkać w najbardziej znaczących muzeach na całym świecie – takich, jak Metropolitan Museum of Art (MoMA) w Nowym Yorku.

Wyroby marki Vista Alegre – sklep internetowy Frasco zaskakuje różnorodnością

Staramy się docierać do każdego pasjonata, który chciałby wejść w posiadanie tak unikatowej porcelany. Z tego powodu stale poszerzamy naszą ofertę produktów Vista Alegre. Sklep internetowy Frasco stara się o każdego klienta, dlatego w razie jakichkolwiek problemów służymy radą i doświadczeniem, aby pomóc Ci w wyborze wymarzonej porcelany, która zajmuje w naszych sercach wyjątkowe miejsce. Jesteśmy pewni, że ta wyjątkowa, portugalska marka Vista Alegre wprawi w zachwyt również u Ciebie!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest