HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Ornament

Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Czy mamy tutaj wielbicieli klasycznej, białej porcelany? Jeśli tak, to przygotowana przez nas kolekcja z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Znana na całym świecie marka Vista Alegre przygotowała kolekcję, która z pewnością trafi w gust każdego wielbiciela klasyki. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór naczyń z eleganckimi zdobieniami, które pozwolą Ci stworzyć serwis ponadczasowy, elegancki i stylowy. Zerknij na nasze propozycje z kolekcji Ornament Vista Alegre i przekonaj się sam!

Vista Alegre Ornament dla wielbicieli klasyki

Jeśli szukasz serwisu naczyń, który będzie cechować się pięknym odcieniem bieli i stylowymi dekoracjami, to właśnie ta kolekcja z pewnością podbije Twoje serce. Serwis zainspirowany został ornamentami na sufitach pałacu Vista Alegre. Zaskakuje on swoim wyrafinowaniem i elegancją. To propozycja do każdego wnętrza – zarówno nowoczesnego i minimalistycznego, jak i urządzonego w klasycznym, tradycyjnym stylu.

Dekoracyjne naczynia wyróżniają się subtelnością białego reliefu na białych elementach, łącząc tym samym klasyczną architekturę i współczesny design. Autor serwisu, francuski projektant Sam Baron, uznawany jest przez Philippe’a Starcka za jednego z najważniejszych projektantów kolejnej dekady.

Wybierając serwis Vista Alegre Ornament, możesz mieć pewność, że ten będzie wyróżniać się elegancką formą i ponadczasowym charakterem. To stylowa propozycja zastawy, która doskonale komponuje się z każdym stylem wnętrzarskim i odpowiada na zróżnicowane gusta domowników. Jeśli zależy Ci na eleganckiej prezentacji dań i deserów, ta kolekcja na pewno świetnie się u Ciebie sprawdzi, pozwalając daniom odgrywać główną rolę dekoracyjną w kompozycji.

Kolekcja Ornament z wybitej fabryki porcelany

Kolekcja Vista Alegre Ornament wyróżnia się nie tylko ciekawym, subtelnym wzornictwem, ale także jakością. To propozycja odpowiednia dla każdego, kto ceni sobie jakość kupowanych produktów. Wyroby marki goszczą dzisiaj w szeregu światowych instytucji, pałacach królewskich i domach znanych osobistości. Dzieje się tak nie tylko za sprawą oryginalnego designu serwisów marki, ale również dzięki ich jakości.

Producent specjalizuje się w produkcji porcelany już od prawie 200 lat. Po połączeniu w 2001 roku z Grupą Atlantis i przejęciu w 2009 r. przez grupę Visabeira, Vista Alegre stała się jedną z największych potęg produkujących zastawy stołowe i upominki na terenie Europy. Marka zajmuje się również tworzeniem wyrobów ze szkła i kryształu, które cieszą się dzisiaj ogromną popularnością. Zerknij na nasze propozycje Vista Alegre Ornament – to klasyka porcelany w nowoczesnym, zaskakującym designem wydaniu.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest