Terminy dostaw i czas realizacji zamówień

1. Termin dostawy produktów znajdujących się w magazynie wynosi z reguły od 1 do 3 dni roboczych licząc od dnia następującego po dniu złożenia zamówienia.

Chcesz mieć pewność czy zamówienie zostanie wysłane dziś? Zadzwoń: 726 314 110.

2. Terminy dostaw produktów mających w sklepie internetowym frasco.pl status „Na zamówienie” zależą od marki poszczególnych produktów:
od 5 do 10 dni roboczych: Goebel i Kaiser, Philippi, Morphy Richards, Vola
od 10 do 20 dni roboczych: Alessi, Rosenthal, Lladro, Nao, Seltmann Weiden, Konitz
od 10 do 30 dni roboczych: Vista Alegre, Hardanger Bestikk, IVV, Egan Italy, Willow Tree

Podane terminy dostaw dotyczą produktów, które są dostępne u producenta. Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia czasu realizacji lub anulowania zamówienia produktów mających w sklepie internetowym frasco.pl status „Na zamówienie” w sytuacji, gdy nie są one niedostępne u producenta.

Chcesz dowiedzieć się więcej o czasie realizacji zamówienia? Zadzwoń: 726 314 110 lub 607 083 302.

3. W przypadku zamówień na produkty o wartości przekraczającej 500 zł może być wymagane co najmniej potwierdzenie zamówienia zaliczką w wysokości 20% wartości zamówienia. Decyzję w tej kwestii podejmuje Sprzedawca.

4. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
– w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznej lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy,
– w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

5. W przypadku zamówienia Produktów o różnych terminach dostawy, wiążącym terminem dostawy jest najdłuższy podany termin.

6. Jeśli, z przyczyn obiektywnych, czas realizacji zamówienia miałby się wydłużyć obsługa sklepu internetowego poinformuje o opóźnieniu i potwierdzi dalszą chęć realizacji zamówienia.

7. Podczas akcji promocyjnych zamówienia produktów posiadających status „Produkt dostępny na zamówienie”  będą realizowane odpowiednio stopniowo lub dopiero po zakończeniu promocji w zależności od ilości złożonych zamówień. Szczegółowe informacje można uzyskać drogą mailową – sklep@frasco.pl.

8. Potrzebujesz szybkiej wysyłki? Skontaktuj się z nami. Zobaczymy co da się zrobić.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest