Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Materiał

Patery dekoracyjne

Wyświetlanie 1–24 z 71 wyników

Każde danie będzie wzbogacone o niezwykły charakter i formę, dzięki paterom dekoracyjnym z naszej oferty. Tego typu akcesoria nadają się nie tylko do ciągłego użytku domowego, ale przede wszystkim do ozdabiania całego pomieszczenia. Ustawione na widoku będą podkreślały elegancję i styl całej Twojej aranżacji, a dodatkowo niezwykłe wzory będą cieszyć oczy wszystkich zaproszonych gości.

Patery ozdobne – elementy sztuki w zastawie stołowej

W sklepie Frasco znajdziesz nie tylko klasyczne kształty koła, prostokąta lub kwadratu, ale również fantazyjną choinkę, nieregularne lub kwieciste krawędzie. To czyni nasz asortyment niezwykle różnorodnym i wielowymiarowym. Patery dekoracyjne szklane stanowią bowiem wyjątkowe dzieła sztuki zatopione w funkcjonalnej strukturze. Udowadniają to na przykład produkty marki Goebel z pięknymi i ponadczasowymi pracami artysty Joaquina Scrolla, który jest uważany za najważniejszego hiszpańskiego malarza i grafika.

Jeśli poszukujesz bardziej abstrakcyjnej i nieszablonowej formy – kolejny raz zachwyca marka Goebel, która na kwadratowych paterach z kolekcji Artis Orbis umieściła twórczość Gustava Klimta, Claudie Moneta i Paula Cézanne. Wszystkie produkty urzekają ogromną starannością wykonania i są prawdziwym przykładem sztuki użytkowej, która nie tylko mocno wpłynie na Twoje doznania estetyczne, ale podkreśli smak potraw lub deserów.

Patery dekoracyjne – do salonu, kuchni i jadalni

Zbierając i kolekcjonując wszystkie elementy zastawy stołowej nie powinieneś zapominać o paterach, które stanowią bardzo ważny element. Na przykład marka Vola stworzyła kolekcję Christmas Classic, która swoimi pięknymi bożonarodzeniowymi zdobieniami zaczaruje każdy świąteczny posiłek. Przedstawiona jest dekoracja chłopca wpatrzonego w choinkę, która odcina się linią z 24-karatowego złota od zielonego tła. Patery z tej linii są wykonane ze szkła i zapakowane w ekologiczny kartonik. Idealne na prezent!

Jeśli doceniasz głównie klasyczne i minimalistyczne wzory, polecamy chociażby kolekcje First Platin, Diamente oraz Dressed. Stanowią one idealne wykorzystanie prostej formy i delikatnych kształtów w pięknej białej lub srebrnej kolorystyce. Charakteru nadają wielokształtne tłoczenia lub subtelne i złote zdobienia. Wszystko zgodne z filozofią marki Vola, jaką jest „art of deco” – sztuka dekorowania. W naszym sklepie Frasco oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, wykonywane starannie przez światowej klasy marki: Goebel, Vola, Vista Alegre, IVV i Alessi i wiele innych. Wkładają całe serce w produkcję wszystkich porcelanowych dzieł. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest