Darmowa dostawa od 150 zł

Patery dekoracyjne

Filters
Filtry produktów Showing all 41 Produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller
Kategorie produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller

Pokazuje wszystkie 41 produktów

Każde danie będzie wzbogacone o niezwykły charakter i formę, dzięki paterom dekoracyjnym z naszej oferty. Tego typu akcesoria nadają się nie tylko do ciągłego użytku domowego, ale przede wszystkim do ozdabiania całego pomieszczenia. Ustawione na widoku będą podkreślały elegancję i styl całej Twojej aranżacji, a dodatkowo niezwykłe wzory będą cieszyć oczy wszystkich zaproszonych gości.

Patery ozdobne – elementy sztuki w zastawie stołowej

W sklepie Frasco znajdziesz nie tylko klasyczne kształty koła, prostokąta lub kwadratu, ale również fantazyjną choinkę, nieregularne lub kwieciste krawędzie. To czyni nasz asortyment niezwykle różnorodnym i wielowymiarowym. Patery dekoracyjne szklane stanowią bowiem wyjątkowe dzieła sztuki zatopione w funkcjonalnej strukturze. Udowadniają to na przykład produkty marki Goebel z pięknymi i ponadczasowymi pracami artysty Joaquina Scrolla, który jest uważany za najważniejszego hiszpańskiego malarza i grafika.

Jeśli poszukujesz bardziej abstrakcyjnej i nieszablonowej formy – kolejny raz zachwyca marka Goebel, która na kwadratowych paterach z kolekcji Artis Orbis umieściła twórczość Gustava Klimta, Claudie Moneta i Paula Cézanne. Wszystkie produkty urzekają ogromną starannością wykonania i są prawdziwym przykładem sztuki użytkowej, która nie tylko mocno wpłynie na Twoje doznania estetyczne, ale podkreśli smak potraw lub deserów.

Patery dekoracyjne – do salonu, kuchni i jadalni

Zbierając i kolekcjonując wszystkie elementy zastawy stołowej nie powinieneś zapominać o paterach, które stanowią bardzo ważny element. Na przykład marka Vola stworzyła kolekcję Christmas Classic, która swoimi pięknymi bożonarodzeniowymi zdobieniami zaczaruje każdy świąteczny posiłek. Przedstawiona jest dekoracja chłopca wpatrzonego w choinkę, która odcina się linią z 24-karatowego złota od zielonego tła. Patery z tej linii są wykonane ze szkła i zapakowane w ekologiczny kartonik. Idealne na prezent!

Jeśli doceniasz głównie klasyczne i minimalistyczne wzory, polecamy chociażby kolekcje First Platin, Diamente oraz Dressed. Stanowią one idealne wykorzystanie prostej formy i delikatnych kształtów w pięknej białej lub srebrnej kolorystyce. Charakteru nadają wielokształtne tłoczenia lub subtelne i złote zdobienia. Wszystko zgodne z filozofią marki Vola, jaką jest „art of deco” – sztuka dekorowania. W naszym sklepie Frasco oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, wykonywane starannie przez światowej klasy marki: Goebel, Vola, Vista Alegre, IVV i Alessi i wiele innych. Wkładają całe serce w produkcję wszystkich porcelanowych dzieł. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!