HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Studio-Line

Wyświetlanie 1–24 z 47 wyników

Rosenthal Studio-Line dla wielbicieli prostej formy

Wszyscy doskonale znamy słowa „piękno tkwi w prostocie”. W przypadku porcelany, jaką znajdziemy w kolekcji Rosenthal, ta myśl ma swoje odzwierciedlenie w stu procentach. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego. Studio-Line to wyroby porcelanowe zaprojektowane przez najbardziej znanych i cenionych projektantów światowej klasy.

W naszym sklepie wprost uwielbiamy prostą i subtelną formę porcelany, jaką oferuje Studio-Line. Znajdziesz wśród ich produktów wyroby porcelanowe, jakie zaprojektowali Walter Gropius, Andy Warhol, Timo Sarpaneva, Gianni Versace, Patricia Urquiola, Platt&Young, Christophe de la Fontaine, czy Jasper Morrison.

Właśnie dlatego nie mogliśmy się oprzeć kolekcji porcelany przygotowanej przez Studio-Line i dodaliśmy szereg ich produktów do oferty sklepu Frasco. Jeśli jesteś wielbicielem prostej, choć eleganckiej i subtelnej formy, to z produktów Rosenthal na pewno stworzysz serwis obiadowy do swojego wymarzonego domu.

Studio-Line od Rosenthal w sklepie Frasco

W sklepie Frasco staramy się stale rozbudowywać i poszerzać naszą ofertę o kolejne kolekcje porcelany wybitnych projektantów. Przykładem mogą być Rosenthal Tac i Suomi Weiß Rosenthal. To dwie linie, które w naszym sklepie stanowią absolutną podstawę kolekcji. Warto więc wspomnieć co nieco o samych projektantach.

Za Rosenthal Tac odpowiada Walter Gropius – to jeden z najwybitniejszych architektów XX wieku. Dla kolekcji Studio-Line zaprojektował jeden serwis herbaciany. Projektant jednak szybko zyskał sporą popularność i stał się prawdziwą ikoną designu. Warto w tym miejscu wspomnieć, że pierwotnie serwis Rosenthal Tac produkowany był z białej i czarnej porcelany. Posiadał ascetyczną, szlachetną i czystą formę, która stanowiła doskonały kontrast dla panujących wówczas trendów.

Serwis tego projektanta wyróżnia się zachowaniem doskonałej harmonii i równowagi pomiędzy funkcjonalnością przedmiotu użytkowego i niestandardowymi rozwiązaniami stylistycznymi. Posiada nonszalancki kontrast głębokiej czerni i chłodnej bieli oraz geometryczną formę, złagodzoną miękkimi zaokrągleniami, które posiadają ogromne grono wielbicieli.

Suomi Weiß Rosenthal to dzieło projektanta, którego w 1976 roku Philip Rosenthal jr. Zaprosił do współpracy. Timo Sarpaneva zaprojektował wówczas kolekcję Suomi, która znana jest z miękkich, organicznych kształtów, inspirowanych naturą. Formy Suomi przywodzą na myśl gładkie formy kamienie rzeczne, kształtowane pod wpływem ruchów wody.

Jeśli interesuje Cię prosta i elegancka forma, jaką proponuje Studio-Line Rosenthal, zerknij do naszej oferty. Z nami stworzysz serwis z porcelany, który będzie zachwycał swoim designem domowników oraz odwiedzających Cię gości.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest