Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Materiał

Dzbanki porcelanowe

Wyświetlanie 1–24 z 66 wyników

Porcelanowe dzbanki dla ceniących tradycje

Picie kawy czy herbaty to szczególna chwila, którą od wieków praktykujemy w gronie wyjątkowych dla nas osób. Zadbajmy o to, żeby nasi najbliżsi zauważyli, jak bardzo nam na nich zależy. Dzbanki porcelanowe, wykonane z materiałów najwyższej jakości, są wyjątkowym elementem wystroju każdego stylowego domu.

Bogata oferta dzbanków znajdujących się w naszym sklepie sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś wyjątkowego. Stawiamy na producentów z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem. Dla wszystkich ceniących klasyczną estetykę, dzbanki z porcelany od Marie-Luise Streublume okażą się niebywale szykownym wyborem. Ponadczasowa stylistyka sprawdzi się w każdym eleganckim domu, w którym liczy się wyjątkowe wzornictwo.

W trosce o naszych Klientów stawiamy na najwyższą jakość i design światowej klasy. Wyjątkowe wzornictwo każdego z oferowanych przez nas produktów to efekt wieloletnich doświadczeń oraz selekcji najlepszych dostawców. Prestiżowe nagrody, w kategorii designu, to znak rozpoznawczy marek, z którymi współpracujemy, czyniąc z naszych produktów, połączenie wyrafinowania i stylu.

Ponadczasowy styl dzbanków porcelanowych

Ponadczasowe i eleganckie wzornictwo sprawia, że każdy dzbanek porcelanowy, który znajduje się w naszej ofercie to doskonały wybór na długie lata, podczas których prężnie będzie zdobił nasze wyjątkowe domy. Każda linia, każda krawędź i zaokrąglenie jest efektem pracy artystów, którzy zostali docenieni na całym świecie.

Dzbanki porcelanowe do herbaty wykonane w manufakturze Goebel to od 1871 roku gwarancja ponadczasowego stylu. Każdy stół ozdobiony ręcznie wykonanymi produktami tejże marki to gwarantowany sukces podczas każdej rodzinnej wizyty.

Z dbałością o najwyższe standardy w naszych dzbankach porcelanowych

Nie lada gratką dla wielbicieli designu okażą się porcelanowe dzbanki do herbaty o bardziej minimalistycznych kształtach, które tak dobrze wpasują się w nowoczesne wnętrza. To oczywiście nie wszystko, ponieważ w naszej ofercie nie mogło zabraknąć również produktów dla wielbicieli przepychu, rodem ze stylistyki rokoko. Znajdziesz więc u nas wyrafinowane porcelanowe produkty, które swobodnie mogłyby dekorować stoły najwytworniejszych królewskich rodów. We Frasco skomponowaliśmy nasza ofertę w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od swoich upodobań.

Gdy mówimy o artystach, to tylko o takich przez duże „A”. Niepowtarzalne zdobienie oraz stylistyka wykwintnych kształtów z pewnością nie przeminą jak chwilowe trendy. Jakość i styl od zawsze były receptą na wyjątkowe produkty każdego typu. Identycznie jest w przypadku kolekcji Yin Yang, która łączy ze sobą dwa przeciwstawne bieguny. Nie jest jednak przedstawiona w znanej z każdego sklepu formie. Tutaj balans i równowaga jest wręcz namacalna, lecz niekrzykliwa.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest