Darmowa dostawa od 150 zł

Dzbanki porcelanowe

Filters
Filtry produktów Showing all 47 Produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller
Kategorie produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller

Pokazuje wszystkie 47 produktów

Porcelanowe dzbanki dla ceniących tradycje

Picie kawy czy herbaty to szczególna chwila, którą od wieków praktykujemy w gronie wyjątkowych dla nas osób. Zadbajmy o to, żeby nasi najbliżsi zauważyli, jak bardzo nam na nich zależy. Dzbanki porcelanowe, wykonane z materiałów najwyższej jakości, są wyjątkowym elementem wystroju każdego stylowego domu.

Bogata oferta dzbanków znajdujących się w naszym sklepie sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś wyjątkowego. Stawiamy na producentów z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem. Dla wszystkich ceniących klasyczną estetykę, dzbanki z porcelany od Marie-Luise Streublume okażą się niebywale szykownym wyborem. Ponadczasowa stylistyka sprawdzi się w każdym eleganckim domu, w którym liczy się wyjątkowe wzornictwo.

W trosce o naszych Klientów stawiamy na najwyższą jakość i design światowej klasy. Wyjątkowe wzornictwo każdego z oferowanych przez nas produktów to efekt wieloletnich doświadczeń oraz selekcji najlepszych dostawców. Prestiżowe nagrody, w kategorii designu, to znak rozpoznawczy marek, z którymi współpracujemy, czyniąc z naszych produktów, połączenie wyrafinowania i stylu.

Ponadczasowy styl dzbanków porcelanowych

Ponadczasowe i eleganckie wzornictwo sprawia, że każdy dzbanek porcelanowy, który znajduje się w naszej ofercie to doskonały wybór na długie lata, podczas których prężnie będzie zdobił nasze wyjątkowe domy. Każda linia, każda krawędź i zaokrąglenie jest efektem pracy artystów, którzy zostali docenieni na całym świecie.

Dzbanki porcelanowe do herbaty wykonane w manufakturze Goebel to od 1871 roku gwarancja ponadczasowego stylu. Każdy stół ozdobiony ręcznie wykonanymi produktami tejże marki to gwarantowany sukces podczas każdej rodzinnej wizyty.

Z dbałością o najwyższe standardy w naszych dzbankach porcelanowych

Nie lada gratką dla wielbicieli designu okażą się porcelanowe dzbanki do herbaty o bardziej minimalistycznych kształtach, które tak dobrze wpasują się w nowoczesne wnętrza. To oczywiście nie wszystko, ponieważ w naszej ofercie nie mogło zabraknąć również produktów dla wielbicieli przepychu, rodem ze stylistyki rokoko. Znajdziesz więc u nas wyrafinowane porcelanowe produkty, które swobodnie mogłyby dekorować stoły najwytworniejszych królewskich rodów. We Frasco skomponowaliśmy nasza ofertę w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od swoich upodobań.

Gdy mówimy o artystach, to tylko o takich przez duże „A”. Niepowtarzalne zdobienie oraz stylistyka wykwintnych kształtów z pewnością nie przeminą jak chwilowe trendy. Jakość i styl od zawsze były receptą na wyjątkowe produkty każdego typu. Identycznie jest w przypadku kolekcji Yin Yang, która łączy ze sobą dwa przeciwstawne bieguny. Nie jest jednak przedstawiona w znanej z każdego sklepu formie. Tutaj balans i równowaga jest wręcz namacalna, lecz niekrzykliwa.