HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Carrara

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Poszukujesz zastawy stołowej do monochromatycznego wnętrza? A może zależy Ci na tym, aby móc podawać ulubione dania w efektowny sposób, potęgując tym samym doznania smakowe? We Frasco przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego. To kolekcja marki Vista Alegre, która powstała we współpracy z wybitną projektantką Coline Le Corre. Porcelanowy serwis stołowy Carrara wyróżnia się na tle tradycyjnej zastawy unikalnym, nowoczesnym i zdecydowanie odważnym designem. Zerknij na przygotowane przez nas propozycje naczyń, z których możesz stworzyć niepowtarzalny serwis do swojego wymarzonego domu.

Vista Alegre – porcelana Carrara to prawdziwe dzieło sztuki użytkowej

Porcelanowy serwis stołowy zaprojektowany został przez Coline Le Corre. To wszechstronnie uzdolniona artystka, która w ramach swojej twórczości koncentruje się na pozornie niepasujących do siebie materiałach. Zafascynowana eksperymentowaniem oraz mieszkaniem różnych tekstur i materiałów, stworzyła we współpracy z portugalską fabryką porcelany serwis, który cieszy się dzisiaj ogromną popularnością.

Vista Alegre Carrara to porcelanowy zestaw obiadowy, zdobiony wzorem tytułowego marmuru. Wykończony jest ręcznie delikatnym paskiem farby wzbogacanej złotem. Warto w tym miejscu wspomnieć, że serwis w 2017 roku otrzymał nominację do nagrody German Design Award oraz nagrodę w prestiżowym konkursie dla projektantów Reddot Award.

Porcelana produkowana przez Vista Alegre to jednak nie tylko unikalne wzornictwo i design, ale też jakość. Marka posiada niemalże 200-letnie doświadczenie w produkcji wyrobów porcelanowych, szklanych i kryształowych. Dzięki połączeniu z Grupą Atlantis stała się największym portugalskim producentem w tej branży.

Vista Alegre Carrara to serwis, który budzi podziw

Chcąc ugościć odwiedzające Cię osoby w wyjątkowy sposób, nie możesz zapomnieć o podaniu im dań na wyjątkowej zastawie. Popularne powiedzenie, że „jemy oczami” ma w sobie bowiem dużo racji. Jeśli zależy Ci na efektownej prezentacji potraw, czy wykwintnych deserów, Vista Alegre Carrara może być doskonałym rozwiązaniem.

Serwis świetnie sprawdzi się w każdym nowoczesnym domu, gdzie detale mają ogromne znaczenie. To w końcu szczegóły odpowiadają za ogólny charakter całości. Tak jest również w przypadku naszego zestawu – oryginalne, marmurowe wzornictwo i ponadczasowe kolory sprawiają, że zastawa prezentuje się naprawdę efektownie przy każdym nowoczesnym wystroju wnętrza. Sprawdź ofertę sklepu Frasco i stwórz swój własny, niepowtarzalny serwis obiadowy lub deserowy.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest