HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Amazonia

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Czy mamy tutaj wielbicieli egzotycznych motywów we wnętrzu? Dla każdego miłośnika dzikiej roślinności przygotowaliśmy serwis porcelanowy Vista Alegre Amazonia. To kolekcja naczyń, która powstała we współpracy wybitnej fabryki porcelany i szkła ze stowarzyszeniem Ecoarts Amazōnia. To grupa kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i badaczy, która wspólnie z marką stworzyła ekskluzywne produkty dla wielbicieli orientalnych wnętrz. Bujna roślinność Amazonii może teraz znaleźć się również we wnętrzu Twojego wymarzonego domu. Sprawdź nasze propozycje!

Vista Alegre – porcelana Amazonia dla wielbicieli egzotyki we wnętrzach

Unikalna, egzotyczna kolekcja naczyń z motywem dzikiej roślinności jest dzisiaj światowym bestsellerem. Publiczność zachwyciła się jej żywą kolorystyką i orientalnym charakterem. Bogate zdobnictwo i malownicze wzory zachwycają dzisiaj osoby z całego świata – nas to wcale nie dziwi. Szeroka paleta barw i mnogość elementów sprawiają, że serwis porcelanowy Amazonia cieszy się nieprzerwanie sporym zainteresowaniem wielbicieli egzotyki.

Jeśli planujesz urządzić wnętrze wymarzonego domu w stylu urban jungle lub klasycznym, z nutą orientalizmu, to Vista Alegre Amazonia będzie absolutnym strzałem w dziesiątkę. Doskonale wkomponuje się zarówno w kolorowe i barwne wnętrze, jak i stonowane kolorystycznie pomieszczenie, wprowadzając do niego powiew świeżości i naturalnego piękna.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że na kolekcję składa się 70 elementów, w tym także produktów do wystroju wnętrz. Kolekcję zainspirował brazylijski przyrodnik Alexandre Rodrigues Ferreira. Dzięki jego pomysłom każdy może dzisiaj cieszyć się oryginalnym serwisem porcelanowym, z którego część dochodu przekazywana jest na sadzenie amazońskich drzew owocowych w miastach, na obszarach wiejskich i w tubylczych wioskach lasów tropikalnych. Decydując się na zakup serwisu, każdy dokłada swoją cegiełkę do ocalenia tego pięknego regionu przed całkowitym zniszczeniem.

Vista Alegre Amazonia to kolekcja o oryginalnym designie

Mnogość produktów, jakie znajdziesz na stronie internetowej naszego sklepu, pozwala naszym Klientom stworzyć unikalny, elegancki serwis obiadowy, deserowy i kawowy. Znajdziesz u nas naczynia takie jak stylowe talerze, dzbanki, cukiernice, czy filiżanki – wszystko, co jest niezbędne do gustownego powitania odwiedzających Cię gości.

Kolekcja stowarzyszenia Ecoarts Amazōnia i Vista Alegre łączy w sobie nie tylko piękny, kolorowy design naczyń, ale również prawie 200-letnie doświadczenie w produkcji porcelany, a także wiecznie aktualną świadomość ekologiczną. Do wyprodukowania elementów kolekcji posłużyły porcelana, kamionka, szkło i kryształ.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest