NIESPODZIANKI Z OKAZJI DNIA MATKI I DNIA OJCA OD 18 DO 27 MAJA 2024 - SPRAWDŹCIE ZAKŁADKĘ PROMOCJE!

HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

Philippi

Wyświetlanie 1–24 z 47 wyników

Jesteś wielbicielem ponadczasowego piękna i nowoczesnego designu? Dla każdej osoby, która ceni estetykę detali w życiu codziennym, marka Philippi będzie czymś naprawdę wyjątkowym. Założyciel marki – Jan Philippi wraz z gronem utalentowanych projektantów stale dążą do tworzenia oryginalnej i niepowtarzalnej formy przedmiotów codziennego użytku. Formy, która sprosta wymaganiom najbardziej wymagających Klientów. W naszym sklepie znajdziesz liczne produkty tej marki: od subtelnych, minimalistycznych dekoracji, przez sztukę użytkową, aż po stylowe, drobne akcesoria, z którymi spotykamy się na co dzień.

Philippi – akcesoria codziennego użytku, które zachwycają

W swoich projektach marka Philippi stawia przede wszystkim na unikalny, oryginalny i zaskakujący design, który z powodzeniem będzie prezentować się stylowo w każdym nowoczesnym domu. Philippi gadżety nie poddają się próbom czasu, czy wciąż zmieniającym się trendom – to produkty ponadczasowe, wyróżniające się minimalistyczną formą i zaskakującą, prostą estetyką. Jeśli chodzi o markę Philippi, sklep Frasco proponuje m.in. eleganckie i przyciągające wzrok dekoracje na biurko, stylowe ramki na zdjęcia, wizytowniki, zakładki do książek, breloki, czy solniczki i pieprzniczki.

Każdy z produktów marki wyróżnia się estetyką i prostą, elegancką formą. Wszystko po to, aby każdy z nas mógł cieszyć się pięknym i oryginalnym designem również podczas wykonywania codziennych czynności. Dzięki marce nawet takie czynności jak czytanie książek, czy otwieranie domowych drzwi, mogą stać się jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Radość, jaką przynosi korzystanie z produktów marki sprawia, że Philippi akcesoria doskonale sprawdzają się w roli niewielkiego, subtelnego podarunku na różne okazje. Ich estetyka cieszy oko i pozwala obcować z pięknem każdego dnia.

Wyjątkowe produkty Philippi – sklep Frasco ma je w swojej ofercie

W naszym sklepie jesteśmy wielkimi wielbicielami produktów marki Philippi. Cenimy ją za oryginalne pomysły i ciekawą, minimalistyczną formę, jaką przybierają jej produkty. Zresztą nie tylko my! Wyroby marki doczekały się licznych nagród w międzynarodowych konkursach właśnie w dziedzinie designu. Wcale nas to nie dziwi – ich wyroby zachowują doskonałą harmonię pomiędzy nowoczesną, minimalistyczną estetyką, a praktycznym i funkcjonalnym zastosowaniem. To właśnie dlatego produkty marki Philippi sklep Frasco koniecznie chciał umieścić również w swojej ofercie.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że marka Philippi jest absolutnym niemieckim liderem wśród producentów eleganckich i stylowych drobiazgów. Ich filozofią jest tworzenie produktów wyjątkowych, które mogą wzbogacić nasze codzienne życie. Poszukujesz trwałych i eleganckich dekoracji do swojego biura lub domu? Zerknij wyroby tej marki – posługiwanie się stalą i jej estetyką projektanci Philippi osiągnęli do perfekcji!

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest