HUSKY Filter

Atrybut produktu: Marka produktu

Atrybut produktu: Kolekcje specjalne

Atrybut produktu: Materiał

GOEBEL

Wyświetlanie 1–24 z 500 wyników

Goebel – sklep Frasco oferuje porcelanę i znacznie więcej

Jesteś wielbicielem porcelanowych i szklanych dekoracji wnętrz? W takim razie przygotowane przez nas produkty zdecydowanie powinny Cię zainteresować. Marka przypadnie do gustu wszystkim osobom, które kochają ładniejszą stronę życia. To zaproszenie do stworzenia wokół siebie wyjątkowej przestrzeni.

Producent oferuje kilka kolekcji, które są wyróżnione na naszej stronie internetowej. Największą część produktów bez wątpienia skupia artystyczna kolekcja Goebel Artis Orbis. To klasyka klasyki, która cieszy się niegasnącym powodzeniem. Dwie kolejne duże kolekcje będące w ofercie marki od wielu lat to Pop Art i Rosina Wachtmeister. Obie nieustannie się rozwijają i wzbogacają o nowe, zachwycające propozycje.

Warto również wspomnieć nowe kolekcje typu Scandic Home, Chateau, czy też Lotus – te również rosną w siłę i cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Na tym jednak nie koniec. W ofercie producenta znajdują się również mniejsze kolekcje, niekiedy ograniczone czasowo, które równie mocno chwytają za serce.

Goebel Polska – poznaj kunszt i estetykę producenta

Producent zajmuje się produkcją swoich wyrobów już od ponad 140 lat. Te dostarczają nam niezwykłych wrażeń artystycznych i estetycznych, a także zwykłej ludzkiej radości. Większość wymienionych wcześniej kolekcji jest dostępna w Polsce albo od ręki, albo na indywidualne zamówienie. Te mogą wzbogacić Twoją porcelanową kolekcję lub sprawdzić się jako upominek dla bliskiej osoby.

W naszej ofercie znajdziesz wyroby porcelanowe i szklane od marki Goebel, inspirowane klasycznymi dziełami znanych artystów XIX, XX i XXI wieku. Możesz liczyć na to, że u nas dostaniesz zarówno praktyczne elementy zastawy kuchennej, jak i stylowe dekoracje do wymarzonego wnętrza. Marka odpowiada na zapotrzebowanie ludzi na piękne i ponadczasowe akcesoria osobiste.

Poznaj historię i sposób powstawania wyrobów marki

Sposób powstawania produktów Goebel to proces, w którym rękodzieło spotyka się ze sztuką. Starannie wyselekcjonowane, najlepszej jakości surowce i złożone procesy produkcyjne zapewniają najwyższą jakość wykonania wyrobów porcelanowych. Na każdym etapie procesu produkcyjnego w fabrykach producenta, wyroby przechodzą przez wykwalifikowane ręce rzemieślników, którzy potrafią stworzyć produkt zadowalający najbardziej wyrafinowane gusta.

Oprócz tego, o wysokiej jakości produktów producenta świadczą także starania włożone w ich dekorowanie. Kalki ceramiczne stosowane przy tworzeniu zdobień, powstają w małych ilościach przy użyciu tradycyjnych technik drukarskich. Często potrzeba 18 lub więcej kolorów, żeby wiernie odtworzyć klimat oryginalnego dzieła. Po ręcznym nałożeniu są one wypalane w temperaturze do 800° Celsjusza. Ponadto należy podkreślić, że część produktów jest malowana ręcznie i zdobiona 24-karatowym złotem.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że firma funkcjonuje już od 1871 roku. Jej motto brzmiało „przeznaczona dla zmysłów”. Pierwsza fabryka porcelany powstała w 1878 roku w Oeslau-Rödental niedaleko miejscowości Coburg w Bawarii i zachowała się w rękach rodziny założycieli aż do 2010 roku. W późniejszych latach poprowadzili ją zarówno miłośnicy sztuki, jak i wizjonerzy. Potrafili oni połączyć pasję z biznesem i wprowadzając kolejne innowacje oraz produkty nieustannie rozwijali firmę.

Zerknij na przygotowane przez nas propozycje porcelany i szkła tego wybitnego producenta. Na pewno znajdziesz wśród nich przedmioty codziennego użytku i dekoracje, które doskonale odnajdą się w Twoim wymarzonym domu.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   +48 607 083 302   /   sklep@frasco.pl

Zapytaj o dostępność produktu

    facebook instagram pinterest