Marka produktu

Materiał

Pomysł na prezent

MAŁY KSIĄŻĘ ÉDITIONS CLOUET

Wyświetlanie jednego wyniku

Mały Książę to licencjonowana kolekcja produktów z ceramiki francuskiej marki Editions Clouet. W jej skład wchodzą kubki ceramiczne, filiżanki do espresso i duże kubki jumbo, a także miseczki ceramiczne i talerze deserowe. Ponadto w kolekcji znajdziecie drobiazgi na prezent, takie jak: podkładki pod kubek korkowepuszki metalowe ozdobne w różnych rozmiarach, a nawet pojemniki na mydło w kostce w stylu vintage. Puszki ozdobne mogą służyć jako pojemniki na cukierki lub inne słodycze, a także pojemniki na przeróżne osobiste 'skarby’.

Produkty Editions Clouet to również trafione pomysły na prezent. Każdy kubek Mały Książę posiada swój własny cytat z książki, który można dopasować do okazji lub osoby. Aforyzmy w Małym Księciu są ponadczasowe, niezwykle trafne i wyrażone w języku autora, czyli w języku francuskim. Poza cytatami niewątpliwie atrakcyjne i ujmujące są postacie z książki Mały Książę. Bohaterowie tej filozoficznej powiastki, czyli Lis, Róża i Baranek towarzyszą Małemu Księciu zdobiąc przedmioty w kolekcji. Znajdziecie tu oczywiście również samego Małego Księcia, z szalikiem lub bez, w otoczeniu planet, gwiazd, wulkanów i latarni. Nie bez znaczenia jest też piękna kolorystyka i wyrazistość zdobień. Całość robi piękne wrażenie, tym bardziej, że dotyczy produktów codziennego użytku.

Ceramiczne produkty z Francji bardzo dobrze sprawdzą się w codziennym użytkowaniu zarówno ze względu na kształt, jak i na materiał, a także na wytrzymałość. Nadają się do zmywarek oraz kuchenek mikrofalowych.

Marki z historią

Produkty z duszą

Życzliwa obsługa

Pozytywne opinie

Potrzebujesz pomocy?

+48 726 314 110   /   sklep@frasco.pl

facebook instagram pinterest