Darmowa dostawa od 150 zł

MAŁY KSIĄŻĘ ÉDITIONS CLOUET

Filters
Filtry produktów Showing the single result
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller
Kategorie produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller

Kategoria produktów

Mały Książę to licencjonowana kolekcja produktów z ceramiki francuskiej marki Editions Clouet. W jej skład wchodzą kubki ceramiczne, filiżanki do espresso i duże kubki jumbo, a także miseczki ceramiczne i talerze deserowe. Ponadto w kolekcji znajdziecie drobiazgi na prezent, takie jak: podkładki pod kubek korkowepuszki metalowe ozdobne w różnych rozmiarach, a nawet pojemniki na mydło w kostce w stylu vintage. Puszki ozdobne mogą służyć jako pojemniki na cukierki lub inne słodycze, a także pojemniki na przeróżne osobiste 'skarby’.

Produkty Editions Clouet to również trafione pomysły na prezent. Każdy kubek Mały Książę posiada swój własny cytat z książki, który można dopasować do okazji lub osoby. Aforyzmy w Małym Księciu są ponadczasowe, niezwykle trafne i wyrażone w języku autora, czyli w języku francuskim. Poza cytatami niewątpliwie atrakcyjne i ujmujące są postacie z książki Mały Książę. Bohaterowie tej filozoficznej powiastki, czyli Lis, Róża i Baranek towarzyszą Małemu Księciu zdobiąc przedmioty w kolekcji. Znajdziecie tu oczywiście również samego Małego Księcia, z szalikiem lub bez, w otoczeniu planet, gwiazd, wulkanów i latarni. Nie bez znaczenia jest też piękna kolorystyka i wyrazistość zdobień. Całość robi piękne wrażenie, tym bardziej, że dotyczy produktów codziennego użytku.

Ceramiczne produkty z Francji bardzo dobrze sprawdzą się w codziennym użytkowaniu zarówno ze względu na kształt, jak i na materiał, a także na wytrzymałość. Nadają się do zmywarek oraz kuchenek mikrofalowych.