Darmowa dostawa od 150 zł

BIAŁA MARIA

Filters
Filtry produktów Showing all 29 Produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller
Kategorie produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller

Pokazuje wszystkie 29 produktów

Rosenthal Biała Maria – klasyka porcelany

Jesteś wielbicielem porcelanowej klasyki? W takim razie przygotowana przez nas oferta z pewnością powinna Cię zainteresować. Biała Maria to kolekcja porcelany, która zdecydowanie wyróżnia się na tyle innych, popularnych dzisiaj serwisów. Wszystko za sprawą prostej formy oraz krystalicznie czystej bieli.

W naszym sklepie znajdziesz produkty z linii Biała Maria Rosenthal. To naczynia, które możesz dowolnie kompletować i zestawiać ze sobą, tworząc stylowy, spersonalizowany i niepowtarzalny serwis. Warto w tym miejscu również wspomnieć naczynia wykonane ze szkła, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie Twojej domowej kolekcji. Wszystkie propozycje znajdziesz w ofercie sklepu Frasco.

Stawiając na porcelanę marki Rosenthal, możesz mieć pewność, że Twój serwis obiadowy będzie cechował się ponadczasowym designem, który z pewnością skomponuje się ze stylem Twojego mieszkania, nawet jeśli ten będzie ewoluował i zostanie poddany kolejnym modernizacjom. Wszystko za sprawą prostej formy porcelany, która świetnie współgra z każdym wystrojem wnętrza jadalni, czy kuchni.

Porcelana Rosenthal – Biała Maria to ponadczasowa kolekcja

Kolekcję Biała Maria Rosenthal z pewnością można uznać za najbardziej rozpoznawalną dla tej marki. Serwis powstał w roku 1916. Wtedy to Philip Rosenthal nadał nowej linii porcelany swojego autorstwa imię świeżo poślubionej żony, francuskiej księżnej – Marii de Beurges, którą wprost uwielbiał. Nie mógł mieć wtedy pojęcia, że stanie się ona bestsellerem sprzedawanym przez ponad 100 lat.

Lekko zgeometryzowana forma naczyń pokryta delikatnym reliefem z motywami kwiatu granatowca nieustannie cieszy się ogromną popularnością. Dziś Biała Maria jest najbardziej rozbudowanym serwisem w ofercie marki Rosenthal. Porcelana, z której składa się serwis to ponad 120 elementów. Dzięki temu można go dowolnie komponować i powiększać.

Każdego sezonu manufaktura wprowadza też nowe elementy. Przez wiele lat od momentu wprowadzenia serwisu na rynek doczekał się on wielu wersji kolorystycznych, takich jak np.: Maria St. Germain, Maria Róża, czy też Maria Błękitna.

Jeżeli jesteś wielbicielem porcelanowej klasyki, to Biała Maria od Rosenthal z pewnością powinna Cię zainteresować. Wybierając produkty z tej kolekcji, możesz dowolnie personalizować swój serwis obiadowy i na bieżąco uzupełniać go w kolejne porcelanowe propozycje.

Warto w tym miejscu również podkreślić, że produkty porcelanowe marki Rosenthal z kolekcji Biała Maria przypadną do gustu każdemu. Właśnie dlatego świetnie sprawdzają się w roli subtelnego, stonowanego i eleganckiego prezentu. Zerknij do naszej oferty i przekonaj się sam!