Darmowa dostawa od 150 zł

EGAN ITALY

Filters
Filtry produktów Showing all 51 Produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller
Kategorie produktów
Categories
Marka produktu
Materiał
Pomysł na prezent
Kolekcje specjalne
Filtr Promocje Bestseller

Pokazuje wszystkie 51 produktów

Egan Italy to włoska marka produktów licencjonowanych z porcelany, kamionki, ceramiki i szkła. Fabryka Egan słynie przede wszystkim z tradycyjnych metod produkcji i obróbki ceramiki oraz z wykwalifikowanych rzemieślników. Powstała w 2001 roku w miejscowości Pollenza znajdującej się w samym sercu Marche, malowniczego regionu Włoch na Morzem Adriatyckim. 

Z oferty licencjonowanej Egan Italy prezentuje kolekcje Pantone i Disney. Pantone to porcelanowe filiżanki do kawy cappuccino lub filiżanki do espresso oraz kubki porcelanowe, które zdobią kolory Pantone. Kolekcja Disney to bogactwo wzorów, kształtów i materiałów. Każdy kubek Disney z pewnością można zaliczyć zarówno do kategorii oryginalne kubki, jak i fajne kubki na prezent. Postacie, które Egan Italy szczególnie sobie upodobał to niewątpliwie Myszka Mickey, Myszka Minnie i siedmiu krasnoludków o bardzo różnych charakterach z kultowej bajki Disney’aKrólewna śnieżka i siedmiu krasnoludków”. W rezultacie w 2011 Egan został doceniony i nagrodzony jako najlepszy partner marki Walt Disney w swojej kategorii w Europie.

Autorskie kolekcje Egan Italy, które oferujemy to La Casette i Majorica. Kolekcja La Casette to produkty takie jak: filiżanki do kawy i herbaty, czajniczki do parzenia herbaty, zestaw kubków, cukierniczki, solniczki i pieprzniczki ceramiczne oraz inne elementy zastawy stołowej. Już na pierwszy rzut oka widać w nich włoskiego ducha. Twórców bezsprzecznie zainspirował klimat małych domków, wąskich uliczek i zaułków włoskich miast, miasteczek i wiosek. Z kolei Majorica to kolekcja, która bawi się wzorami i barwami. Znajdziecie w niej trzy typy produktów: szklany kubek z zaparzaczem, dzbanek do parzenia herbaty i porcelanowy kubek. Zdobiące je wielokolorowe, przeplatające się wzory i znaki geometryczne można dowolnie ze sobą zestawiać.